bugün

erkekler zeki kadın istemez diye bir şey yoktur. istenmeyip kendini zeki sanan kadın vardır. ayrıca sırf zeki diye de kadını istemiyor olabilir. sonuçta dış görünüş erkek için önemlidir. zeki olsun güzel de olsun. sonuçta güzel olup zeki olan yok mu? tabi ki var ama çirkin güzel olsa güzelliğine gidecek de çoktur. belki bu yüzden böyle bir algı oluşuyor. ayrıca birliktelik zeka gerektiren bir iş değildir ama aptal kadın sürekli sorun çıkartacağı için aklı olan istemez. hayatı zehir eder çünkü. tespitlerim bu yönde. üzerinde çalışıyorum.
hayatını insan yaşamını daha iyi bir noktaya taşımaya adamış bilim insanı bir kadın olsam hayattaki tek amacım kocamı tatmin etmek olmazdı. erkekler de kadınlar da özünde bencil varlıklar. dünya etrafımızda dönsün istiyoruz. zeki ve dolayısıyla eğitimli bir kadın için erkekler yolunu tıkayan engellerden başka bir şey olmayabilir.

bu arada fettan kadın=zeki kadın sananlar yanlıştadır. bir kadın 4 işlem bile yapamasa da bir erkeği suya götürüp susuz getirebilir.
Yanlıştır.
Ciddi düşünen bir erkek zeki bir kadınla beraber yaşlanmak ister. Deli olsun istemez ama en azından salak salak triplerini çekemez.
Zeki kadınlar geldide biz mi sevmedik dediğim durumdur.
Aşağılık kompleksi.
Yanıltan tespit.

Zeka dengini ister.
Kadının cazibesi zekasındandır.

Her iki cinse yapılan haksızlık bu.
Kendimce yalanladığım başlıktır. Zeki kadınlar bir başkadır ve yaşasın sapioseksualliktir.
bence yanlış önermedir. her erkek zeki kadın sever, kendine hizmetçi arayanlar hariç.

ayrıca bunun kadını erkeği yok ki ya. ben de zeki erkekleri seviyorum hatta direkt, zeki olmayan insanlarla pek muhatap olmuyorum.
yaptığı ibneliğini gün yüzüne çıkaranı kimse sevmez.
Duymak istemediklerini soyler cunku zeki kadin.Aptal alık ve donanimsiz olacakki kandirmasi ,aldatmasi kolay olsun.Birde egolarini tatmin etmek icin cirkin ve alik kadin tercih ederler.Etrafimda bir cokadam guzel ve zeki kadin istemiyor.Gerci zeki ve guzel kadinlarin bu durum pekte umurunda degildir ama.Yinede tespit tespittir.
henüz kendini yeni keşfetmeye başlayan 20-22 yaşına kadar olan erkekler için geçerli olabilir. daha yukarısı için zeka kesinlikle önemlidir. zeka da bir güzellik etkenidir bu yaştan sonraki nesil için. zekiyse zaten güzeldir bence.
Erkekler, zeki kadınları çok severler.

Sevemedikleri, ucuz kurnazlığı zeka sanan aptal kadınlardır.
Ne kadar sevildiğini anlayamayacak kadar saf kızlar görmemden sonra asla katılmayacağım durum.
Dümendir. içip içip alayına yürürler. Olayları zeka ya da güzellik değildir pek, belli dozdan sonra et, et, et diye gezinen zombiye dönüşürler.

Elit piçler. Elinizi sallasanız ellisi ya bi de zeki, saf seçiyorsunuz.
Zeki değil arkadaşlar kültürlü kadına katlanamıyorlar çünkü kendileri her piyanist dendiğinde beethoven her her yazarı da Orhan Pamuk sanmaktan öteye gidemiyorlar bi de her köpeğe Karabaş ismini koyuyolardı bi dönem de onun konuyla bi alakası yok.
Bi de şey her sakallıyı amcan sanma.
Zeki kadın hayatınızı şekillendirir. Erkek baskın taraf olmak isterse tabideki zeki kadın sevmeyecektir.
Karşılıklı denge üzerine kurulu durumdur öyleki kadınlarda zeki erkek sevmez aksi halde 5 bin tl lik bir çantayı hangi zeki aklı başında erkeğe aldırabilir.
Türkiye de olmadıği için , sevip sevmeme hissiyatina erişilmesi pek te komik geliyor .

Hayır yani oje yi tasirmadan sürmek , uyumlu kıyafet bulmak için geceden düşünmeye başlamak , erkeklerde aradığı şeyin para ve ilgi olan yahu geçin bunları daha izledigi ask filminden , okuduğu kalitesiz kitaplardan karakter oluşturmaya çalışan tipler lan bunlar anca burda 2 saat düşünüp yukarıya entry girerler yani bir irane adler çıkmaz bu türlerden Bosuna kasmayin .
kimin kimi neye göre zeki bulduğuna bağlı olarak değişir.
Ben severim ne yalan söyleyeyim. Yaptığım esprileri anlamayan, kültürsüz kızlardan nefret ederim. Allah nasip etmesin bana amin.
görsel .
Zekadan kastın ne olduğuna bağlıdır. Einstein gibi matematik çözüyor ama kültürsüzün tekiyse sevilmez tabi. Ayrıca adana limanı kadar güzel olmasına da gerek yok kültürlüyse.
Evet sevmezler. Zeki,guzel ve seksi severler. Yani ucune de sahip olani.
Doğrudur.
Davul bile dengi dengine.
Angelina jolie olsa sevmezler.
güncel Önemli Başlıklar