bugün

Kızlar tarafından bilinen gerçek.

Yedek parçaları hiç bitmez bunların.
Erkeklere has olmayan, ilişkiden emin olmayan kadın erkek herkesin diğer seçenekleri her daim degerlendirme durumudur.
Yedeğim mi varmış?

Allah allah. Kim acaba.
Kimsen bana bir haber ver. *

insanın hayatında illa ki biri olmak zorunda mı?

Birini seversin, hayatına alırsın.
Onun haricinde.. Bilmiyorum siz bildiğiniz gibi yapın.
sevgilim bile yok.
Benim hakkimi yiyen taragimi yesin.
Adice bir gerçekliktir.

O yedekte bulunduran ibneler yüzünden bir çok erkeğin asil kadrosu bile boş amk.
Bir kadın olarak yedekte en az 3 kişi bulundurmam kadar normal bir olaydır. Allah bereket versin ne diyim ki?
Hep yedekte tutuyonuz bize kalmıyor aq.
Peki sevgilimin burada ağzının suyu aka aka entry girmesi gerçeği...
orjinal yedek derken bu bir makinenin parçaları mı ?eğer ki öyleyse de erkek adam sadece orjinal parça kullanır.
Sanayideki usta gibiler maşallah.
Her konuda olduğu gibi bu konuda da genelleme yapılması yanlıştır. Katılmadığım hipotez.
Onun için bir yıldır yalnızım değil mi? Genelleme yapmayın arkadaşlar.
erkeklerin maymunluk özelliği vardır ancak bu daldan dala tutunmak için değil kadınları etkilemek içindir.
Hepsinin değilse de birçoğunun yaptığı gerçektir.
"erkekler güvensizdir" enerjisini oluşturan bir cümledir. evet bazı erkekler yedekte tuttular bizi zamanında, doğru; fakat bu tüm erkeklerin güvensiz olduğunu göstermez. aşık olmak güvenlidir. insan önce kendine güvenmeli, sonra karşısına güvenilir insanlar çıkar. her şey sende bitiyor artık inancım bu.
yedekte birini bulundurmak erkeklerde flört dönemi için geçerli.

kadınlarda ömür boyu.
Bilgisayarında bazen yedekleyecek dosya yoktur.
Saniyedeki lastikçi gibidir bunlar.

Her tür çeşit cinsi var.
Sanrıdır. Hiç, birimiz bile esaret altında değiliz.
(bkz: yok öyle bir sey)
Kızlar olmasın o.
flört ederken gayet doğal bir şeydir. birden fazla kişi ile konuşulur ve biri ile yatılır. sonra tekrar aynı şey yapılır ve tekrar biriyle yatılır. bu şekilde devam eder her şey. kızlar da böyle yapar. yani benim bildiğim kızlar. ciddi düşünenleri bilemem.
yalanın daniskasıdır. tam tersi kızlar yedekte birini bekletir her zaman. tüm dünyada ve türkiye'de böyledir.
erkeklerde piçtir evet.