1. 1.
    2011'de ya da 2012'de kuşadası'nda dolmuşta giderken bir hanım kalçasını bacağıma dayadı, o şekilde gittik.

2017'de otobüste artvin'den kuşadası'na giderken bir hanım kalçasını elimin dışına dayadı. (elim kolçaktaydı)

2017'de kuşadası'nda dolmuşta giderken bir hanım kalçasını kısa bir süreliğine koluma dayadı.
    5 -4 ... para bellumtr
  2. 2.
    ortaokulda kızlar beni tuvalete çekmişti. zor kurtulmuştum ellerinden. kızlar benden bir yaş büyüktü. zaten yeni yeni öğreniyoruz herşeyi, bayağı bir korkmuştum lan o zaman.
    4 ... uykusuz baykus
  3. 3.
    Bağcılarda kızlar bana laf atmıştı korkmuştum * hiç unutmam. Bağcılara giderseniz ayağınızı denk alın.
    3 ... srkns
  4. 4.
    4 yıl kadar önce çalıştığım yere gelen iki kadından biri cezaevindeki erkek arkadaşına gözlük almaya geldi. yanındaki kadın bir saat boyunca gözleriyle aşırı cürretkar ve rahatsız edici biçimde taciz etti.

daha sonra aynı kadınlar gözlüğü değiştirmek için yine geldi. kadın bu sefer sırf sohbet edebilmek için saçma sapan mevzularda muhabbet açmaya çalıştı.

gençken de yaşıyordum buna benzer şeyler ama bu gerçekten aşırı rahatsız edici bir durumdu.
    4 ... serdarsl06
  5. 5.
    Elinde çocuk varken laf atan kadının tacizidir. Tiksinmiştim o ara.
    1 -1 ... ktm li aynasiz
  6. 6.
    Dondurma yalarken laf atmışlardı.

Bir de sahilde ellemişlerdi.

Sorun yok iyiyim.
    11 -2 ... lord marcus amoralist primses
  7. 7.
    bu ülkede erkek olmanın ne kadar zor olduğunu gösteren tacizlerdir.

bu acılara yürek dayanmaz.

vah benim güzel kardeşlerim ya.

yahuşuhluluğun bedeli bu mu olmalıydı yani???
    10 -1 ... lucius vorenuss
  8. 8.
    Lise dönemi. Kızın biri devamlı beni playboylara benzetip duruyordu. ilk rahatsız edildiğim olay silsilesi buydu.
    Ertesi sene başka bir kız yüzüme bir süre baktı ve sırıtıp "eğer bir kız olsaydın çok güzel olurdun" deyiverdi. Temiz çocuğum o dönem, anlamadım rahatsız oldum falan.
    Yaşım ilerdikçe fiziki boyutlara ulaşmaya başladı bu olay. 1-2 defa farklı mecralar vasıtasıyla vücudunun mahrem yerlerinin fotoğrafını çekip atanlar oldu. Toplu taşımada inatla yanıma gelip ufaktan sürtünmeye başlayan kimseler çıkageldi.
    En son geçenlerde metrobüste yanıma oturan bi kadın elini bacak arama çok yakın bir yere attı ama çantasına uzanmak isterken yanlışlıkla değmiş de olabilir hakkını yemeyelim. Karar veremedim her biri ayrı ayrı rahatsız ediciydi.
    3 -3 ... yazar x
  9. 9.
    bir keresinde ayağım taşa takılınca düşmeyeyim diye dengemi sağlamaya çalışırken elimi önümdeki oğlanın poposuna yapıştırmıştım.
    taciz hikayesi olarak anlatıyorsa şaşırmam.
    4 -2 ... strawberry blonde
  10. 10.
    Dolmuşta yanıma oturan şişman teyze önce bacaklarını sürtmeye başladı. Sonra elini farklı yerlere atMaya başladı. Oysa ben sana ayakta olsan yer verirdim. Ama başka şey nasip oldu.
    -2 ... kozmos diyen ateist imam