bugün

Bizi ekşicilerden ve aç köpeklerden korumak için uydurdukları bir hurafedir. Biz kızız diye göze sokarız kendimizi ama yine de görmezler.

Alınıyorum. Harun değilim ben. Kesin değilim.
Yok yok gerçekten yok. Şimdi uzayın bakayım.

"Başka türlü yaşanmaz" sebebi ile bir çeşit yaşamda kalım dürtüsünden mütevellit yoksayımdır.

Düşün bir dolu kadın dolu sözlük, ordan burdan duyuyorsun üstelik "bırak ağğbi hepsi yollu" lafları dönüyor ama sana bir msj atan bile yok.

Yok canım hiç yok.
kızların hepsi şişman veya çirkin veya memesiz olduğu için sözlenen söz öbeği.
ulumadığınız için tespit edemiyoruz. bi uluyun bakim.
(bkz: urangu) görsel
kız olsa bile ne olacak ki. tokusturamadiktan sonra...
Evet kızların var olduğuna dair kuvvetli deliller geldikten sonra, ikinci evre başlar.

Ağğbi hepsi çirkin, göbekli, memesiz, kısa, çirkin bööğğ yani.

He tamam ya. Hadi bu sefer bari uza.
Dış gorunuse onem veren önyargılı secici ulu erkekleridir bunu diyenler.
(bkz: aramaya inanmak)
Var lan. Ama onların abaza versiyonları erkeklerdeki gibi kendini pek açığa vurmaz. Arka planda işi götürür.
bitmeyecektir. av süregelir ve yine de bu kısır döngü yani oltaların boş dönüşü bitmeyecektir efendim.
birtane denk gelmişti şimdi beraber takılıyoruz akşamları sabahları ve hafta sonları. aslında var ancak kendilerini ifşa etmiyorlar. öyle herkese yazmıyorlar.
sözlüğe kız bulmak için gelenleri üzmüştür.
Hayır,sözlüğün hepsi kız olsun napıcaksınız sözlükten mi kız ayarlıycaksınız o kadar mı yokluktasınız yapmayın etmeyin.
ama tabi güzel kızlar olabilir.
yanılmış erkeklerdir.

(#25175799) buyrun.
bir erkek zaten burayı 'ulu' olarak tabir ediyorsa, ona hiçbir yerde kız yoktur. olmayacaktır.
zarf atan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar