1. ?.
  Erkeklerin toplumdan ötürü rahat olmaları sonucu sokakta, işte, markette vs. kendinden emin bir şekilde cinsel organlarını kaşımalarıdır veyahut oynamalarıdır. insanı utandıran tiksindiren eylemdir. Nedir bu rahatlık diye sorası gelir insanın.
  6 -2 ... uzum alergysi
 2. ?.
  çok ayıptır. çükü kopasıcalar oynaya oynaya bitiremediler!
  4 ... seyiluk
 3. ?.
  başlıkta bahsedilen şey, psp'dir.
  3 ... larumi
 4. 1.
  oynama değildir o. sağdan sola transferdir. ulu orta yapmak tabiki iyi değil* ama bazen çok zor durumda kalınca insanın gözü kararıp yapıyor işte. * *
  3 ... ken in attigi aduket
 5. 2.
  nedense bunu yaprken yüzlerinde hiç bir kızarma,utanma görünmez.insan biraz mahçup olur desen oda yok.Madem kaşınıyor,madem okadar sıkıştırıyor seni,çözümünü önceden tespit et birdaha da yapma, kadınlardan, çocuklardan utan diyesi gelir insanın.
  2 ... yavuzhilmi
 6. 3.
  tombala çekme tabiridir.
  1 ... one night stand
 7. 4.
  Pipisiyle o oynuyor ama ben utanıyorum, ''peki nasıl oluyor bu?'' diye düşündüğüm bir davranıştır.
  2 ... non andrea
 8. 5.
  Bir sahis vardi bu hareketi seyini sagda veya soldaysa ortaya almak icin kullanirdi. Cunku ona gore bu durum kotu sans getirirmiş. Eliyle de değil bileğiyle aşagı doğru bir itişi vardı dur lan koparacaksın yeter amk diyesim gelirdi.
  ... cokfarklibiri
 9. 6.
  sıkışmadan kaynaklı durumdur. o an erkek kişi zor durumda kalır ve bir anda soldan sağa veya sağdan sola atma isteği duyar.

  fizyolojik bir olaydır. tabii ki çaktırmadan yapmak en iyisi ama sizinde gözünüz hep oradaysa ne yapalım ( mini etek giyen kız tribine girdim).
  1 ... ayranlisoda
 10. 7.
  çok şey bir şeydir. özellikle şeysi bir şeyde ise şeyini şeyetmesiyle insan şey olur. sonra böyle şey şey bi tiksinme şeyeder insanı. ama çok da şey etmez hani. tuvalete gidip şeyini şey etse sonra da elini şey etse daha şey olur bence.
  (bkz: ay bana bir şeyler oluyor)
  4 ... retzius