bugün

Hele de ülkemiz erkeği ise.
Bunların ortak özelliklerine kısaca değinmek istiyorum; bu insan artıkları her boku yerler. Hatta yemedikleri kalmaz.

Karı kızla düşüp kalkmaya, buna da "erkeğim yaparım" demeye bayılır onun bunun evlatları.
Ama evleneceği kız kesinlikle el değmemiş, iyi aile terbiyesi almış, iffetli olmak zorundadır.

Kız da iffetini sizin gibi şerefsiz namussuzlar için koruyordu zaten değil mi?
Başka isteğiniz?

Kızları taciz edip, utanmadan hakaretler küfürler savururlar. Ama bunlar kendi kız kardeşine annesine yapılsa kan çıkar.
Çünkü neden? Anamı bacımı karıştırma.

Omurgasızlar.

Şunları yapan bir kadın gördünüz mü? Göremezsiniz. Çünkü yok.
Bütün pespaye düşünceler erkeklerden çıkıyor.
Hepimiz öyle değiliz essy hanım, birlikte bir gayfe içerken bunu size ispatlama fırsatını verir misiniz? *

Bir sitem.
Bknz:erkek doğrama cemiyeti manifestosu
Bknz:bknz veremeyen yazar.
genelleme yapılmaması gereken konudur. zira iyi biri olmaya odaklanmış ve doğru yolda ilerleyen bir erkek bu başlığı gördüğünde benim gibi kırılabilir. lütfen genelleme yaparken istisnaları da söylemeyi unutmayınız...
özellikle, genelleme yapma ben öyle değilim diyenlerde görülür.

ruhsuz mekanik materyalist hayvanlar.
esneyip, makyaj yapıp dışarı çıkmadan önce açılmış bir başlık. gün yeni başlıyor yere düşecekken tutan olur, zor durumda kalmışken rahatlatan birisi olur yani olur. genellemenin tavan yaptığı bir bölge.
görsel
hayatı boyunca pezevenk erkeklerden medet uman kişi söylemi. erkeğin orospusu kavramını biri açıklasın lütfen
Essy yapma boyle seyler cocugum.

görsel
başlık sahibine neden dert olduğu merak konusu olan iddiadır.

diyelim ki dediği doğru olsun ki belirli bir haklılık payı var...

kadın kadına ilişki kurmak yasak değil ki! gir lezbiyenlik olayına, rahatla, olsun bitsin... madem ki erkekler tiksinç, ne işin var tiksinç kişilerle?
Genç feministler rahatsız.
Trollsen trolsün ama başlığı açan onu bile beceremiyor kusmaya sözlüğü geliyor laf sıçmak tabiri bu olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar