bugün

Profesyonel yüzücü ise normaldir. Aksi halde dış görünüşünden rahatsız olmuyor ve umursamıyordur. Öyle rahat ediyordur.
mankenler dışında giymeyin ab. Hele 40 yaş ve üzeri yasaklansını. cükünü göstermeye meraklı millet yav
yakıştığı için. çok yakışıyor yalan mı diyeyim.
Benimki bu kadar demek içindir.
bacak kaslarıma bayıldığım için. bir de denizde yüzmek daha kolay oluyor slip mayoyla.
(bkz: anlayamazsınız)
Yiğidin malı meydanda olur diyorlar ya ondan.

Şaka şaka, en son slip mayomu 8 yaşındayken giymiştim.
Amele gibi yanmak istememesindendir.
Benim çüküm var bakın demek istiyordur. Göstermesen bilmiyorduk zaten dötoş.
-Şortların ceplerinden dolayı sürekli bir şey unutup sigara veya telefonu kuru tutmak için.
-kısa ve dar olması denizde şişme yapmaması ve hareket kabiliyetini kısıtlamaması.
-az teşhircilik sevme ve vücuduma güvendiğimden.
Tercih meselesidir öyle rahat ediyordur falan ,
- Erkeğin malı meydandadır
- Teşhircilikten tuhaf bir zevk alınması
- şort mayonun suyla dolup balona dönmesinden ve ağırlaşmasından rahatsız olunması
vb. nedenler
bacaklarının iyi yanmasını sağlamak için olmasını diliyorum!
bazıları için olmaz olasıca nedenlerdir.

eğer vücudun müsaitse, atletiksen, şöyle pufdik pufdik kasların varsa, omuzların, karnın insanların dikkatini dağıtıp malum bölgeye bakmamalarını sağlıyorsa giy. yoksa giyme allah'ını seversen. valla sahillere gidesim gelmiyor ya! o ne öyle herif çadırı kurmuş geziyor. ben insanlığımdan utanıyorum o erkekliğinden utanmıyor yahu. tövbe tövbe...
üşüyen pipinin rahatsız edici bir görüntü vermeyeceğini düşünmeleri bir neden olabilir.
-spor salonlarının duvarlarındaki fotoğraflardan etkilenmeleri
-çekici olduğu inancına sahip olmaları
-gösteriş(!) meraklısı olmaları
-ya da gerçekten iyi yüzmek için.
fransa'ya giderseniz tüm devlet havuzlarında zorunludur. avrupa birliği sürecinde bu kuralında türkiye'ye gelebilme ihtimali * vardır efenim. seve seve giymek zorunda kalabiliriz ya da havuzları unuturuz.
havuz için, yüzme sırasında fazlasıyla rahat olması, plajda ise bacağın dize kadar değilde boydan boya yanmasını sağlamak için giyilmekte. oh, ferah ferah.
ege üniversitesi yüzme havuzunda sadece slip mayonun kabul edilmesi. * *
nuri alço'nun izinden gitmeye yemin etmeleri.
(bkz: ataerkilden anaerkile geçiş)
varını yoğunu ortaya koyma isteğidir.*
yüzerken kolaylık sağladığı için olabilir. yanlız bu rahatların bazı sonuçları da var tabi...