bugün

kadınların erkekleri değiştirmeye çalışması gibi hareketlerdir.
sabah birbirlerini gördüklerinde birbirlerine "ay canım çok güzel olmuşsun bugün" demeleri. camdan aşağı atasım gelir.
annen mi ben mi? Diye sormaları..
-tayt, leoparlı kıyafet, ugg, inşaat çizmesi giymeleri
-"ayy inanmıyoruaaaam" tarzında ağızlarını yayvan sepet gibi yaymaları
-seslerini; ferhat göçerin şarkılarındaki ikinci ses gibi incecik, cırtlak haline getirmeleri
-"hahahayyyt. şu dağları görüyor musunuz? ha, işte onlar benim eserim." tavırları
-kendilerini üzecek erkekleri mıknatıs gibi kendilerine çekmeleri ve iyi erkeklerle dertleşmeleri.
-"ay benim için iç güzelliği önemli." diyip de nerede içi boş yakışıklı, "cool" erkekler varsa, onların peşinde koşmaları.
kadının yanında kedi,köpek,börtü böcek veya onu korkutan herhangi bir şey geçtiğinde çığlığı basıp kolunuzu sıkması, arka tarafınıza geçmesi vs vs.
bebek gibi konuşan ve davranan kadınlardır. yemin ediyorum ıslak odunla ağızlarına vurasım geliyor böylelerinin.
erkek gibi sigara rakı bira vs. içmeleri.
içeceksen kadın gibi iç. ama hiç içme komple yakışmıyor.
*paylaşım sitelerini otunun b*kunun resimleriyle donatması,
*kaportası eskimiş arabalara yapılmış gibi suratta 1 kğ makyaj,
*elinde kürek kadar bir telefon, hah işte!bileğe takılan fifi çantası *
*her cümleye ben diyerek başlamak,
*şakkudu şukudu sakız çiğnemek.*
tirip. zaten bu başlı başına bir savaş ilanıdır. tirip yapmayan kızın ağzından öpülür.
seks yaparken inanılmaz gergin olmaları.. gevşe gevşe..
insanlara mesaj niteliğinde, sosyal ağlarda paylaştıkları fotoğrafların altınan ' bunu istiyorumm ' diye hayıflanmaları.
güzel olmayıpta dünya güzeli tavırlarına sahip olanların götünde havai fişek patlatasım geliyor.. Lan victoria's secret meleklerinde bu kadar hava yok amk.
100 tl lik x ürününü almaya eminönüne gidip 250 tl ye bir sürü şey alıp almak için gittiği x ürününü almadan geri dönmeleri.
cinayet işlesen hafifletici sebep amk.
Trip atmak.
Alışveriş yapmak.
Saç başa çok para harcamak.

Bunlari bilsek de, yapmaktan kaçınmıyoruz.
dinlenmedigini gordugu halde israrla birsey anlatmaya devam etmesi agzini burnunu kirasim geliyo valla.
tam ortam kıvama gelmişken sevişme başladı başlayacakken sorulan 'tavla oynayalım mı' sorusu.. ayar ediyor..
yol boyunca hayalindeki ayakkabıyı tarif edip, girdiği ilk mağazada tarif ettiği özelliklerin hepsini içeren bir ayakkabı bulduğu halde bütün avm deki ayakkabı mağazalarını dolaşmak, sonrasında gidip ilk mağazada gördüğü ayakkabıyı almak!

cinayet sebebi vol 2.
özellikle sakızı çiğneyip şişirip sokakta patlatmaları.
genellikle erkekler gözünü seyriyen kadınlara kıl olurlar.
bazen nefeslerini tutmaları.
bir şeyi alıp evin kapısının önüne gelince içime sinmedi aslında değiştireceğim deyip geri dönmeleri.
Hani fotoğraf çekinirken kameraya yüzü 30 derece sağ dönüp sonra da elini saçlarına koyup, her fotoğrafta aynı gülüşü yapmaları var ya. Uyuz oluyorum.
cok siddetli ve gurultulu gulmeleri.
-hakkını arayan kadın.
-kadın haklarından bahseden kadın .
geçmişi didik didik sorgulamak bunların arasında başı çekebilir.