bugün

sevildikçe şımarırlar, aptalca bir özgüven oluşur yani sevilmek onlara fazla gelir. o yüzden doğrudur.
yanlıştır. genelleme özürlüdür hatta. sevilecek erkeği bulamamak kızın suçudur.
bir kezban hezeyanı. o erkekten fazla kıl varken göğsünde bir de kılsızını araman beyhude sevgılım.
hep yanlış erkeklerle karşılaşmış kızların mantıksal olmayan duygusal saptaması.
genelleme olduğu gibi çoğunluk açısından konuşursak doğrudur.

ama kızlar çok mu günahsız ? hayır. bir kızın efendi erkek yerine piç tercih etmesine ne demeliyiz ? kafayı taksam bende piç olacağım ama bu aşk meşk meselelerini bu kadar önemsemediğim için hiç öyle piç olmuyorum. ama diyelim ki oldum, bir kızla sevgili oldum ve ben günün birinde bu kıza ihanet ettim. yapmadığımı bırakmadım. yav arkadaş, neden bu ihanet ettiğim kız sürekli benim peşimden koşuyor ? tamam, madem ben bir öküzüm, allahın belası lanet bir herifim, o zaman bırak peşimi.

türk kızları başlıkta bahsi geçen bu konuda birazda kendilerini suçlamalılar.
erkeklerin yavşak olmasındandır efendim.
bir taraf her zaman daha çok sever. dolayısıyla 4s kuralıdır. şerefsiz olan kazansın.
başlık yazar uyumu dedirten durumdur. önyargılıdır. sözlüğe şeriat getirelerek çaylak yapılması gerekmektedir.
tanım: ancak bir faşist feminist kadından duyulabilecek, üzerinde fazla düşünmeye gerek olmayan bir iddiadır. ulan bıktım sizin genellemelerinizden. ne istiyorsunuz yani ölek mi napak?
Yediği kazığı begenmemek olarak nitelendirmek istedim. Sözüm meclisten dışarı. Çünkü meclisin ^^ içine girince olaylar bir anda değişiyor. isteyen istediği yere çeksin.
Başlığa ve başlık açanın nick' ine baktığımda gülümseten an' lar geçirdim.
erkeğin cebinde parası yoksa kuvvetle muhtemel kadın düşüncesidir.
Evladı Kerbalayığ Etmeyin Yazıktır Günahtır. Oldu Bu Cevap galiba. Evet oldu.
Bir çok erkek burada genellemeye gitmiştir. Hayır bir çok erkek gerçekten hak etmiyor ama aralarında kesinlikle hak eden de var. Ancak evet kurunun yanında yaşta yanar.
sevilmeye layik olmayani var ama gidip o kazmayi da kendiniz bulup seciyorsunuz.
genel olarak erkekler de ana baba yavrusu. iyisi de var kotusu de.
Çelişkili önermedir, erkeklerinde kendisini sevmeyenleri sevmeyeceği hesap edildiğinde kadın ve erkeği birbirini asla sevmeyeceği çıkmazına götürecek mantık hatasıdır.
ya bir lezbiyenin ya da sevgilisinden yeni ayrılmış bir kızın, telaffuz edeceği cümle.
eksik genelleme. cinsiyete değil, kişilere göre incelenmesi gereken önerme.
Erkeği evcil hayvan zanneden bayanların düşünesi.
(bkz: ama daha beni gormedin)
kendini bir bok sanan hatun kisi soylemidir.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
işte hep bu düşünce. hep bu düşünce. sevilmeye layık değiliz öyle mi? peki biz sevince iyiyiz? sevemeyince mi kötüyüz? sevmek istiyor insan, sevilmek de istiyor. ama her zaman sevdigin tarafından sevilmiyorsun. yada sevildigini sevemiyorsun. mantıgı yok bunun. anlamalı bunu.
feminist bir düşüncedir. ve her feminist düşünce gibi ciddiye alınmaması gerekir.
güncel Önemli Başlıklar