1. 1.
    -tipsiz olmak
    -özgüvensiz olmak
    -parasız olmak.

erkeklerin sevgili bulmalarına engel olan sebeplerdir.
    2 ... schopenhauertalebesi
  2. 2.
    1. Sebep yaşıtlarının 7-8 yaş büyük adamlar tarafından kapılmış olması. Özellikle 20 li yaşlarda çok büyük sorundur.
    3 ... morat
  3. 3.
    2.Sebep kızlardaki hipergami . Hiçbir kız dengine razı olmaz. Hep daha üst konumda adam ister. 30 yaşındasın, eğitim surecin bitmis, askerlik bitmiş, ıs hayatina atlamıssın hayatta yeni yeni kıvama geliyorsun, etrafındaki kızlar iş adamı ararlar .30 lu yaşlarda çok büyük sorun.
    5 -1 ... morat
  4. 4.
    3.Sebep kızların aradığı en önemli özelliklerden olan cahil cesaretine sahip olamamak. Kızın ilişkisi var mı bilmiyorsun. Sana ilgisi var mı bilmiyorsun ve ona direk yürümeni bekliyor. Arkadaş olayım şunu biraz tanıyayım sonra bakarım olayı asla sökmez Türk kızına. anında özgüvensiz ezik damgası yer elenirsiniz.
    1 ... morat
  5. 5.
    4.Sebep kızın istediği popülarite ve çapkınlığa sahip olmamak. Çok düzgün klas biri de olsanız, önüne gelene yürüyen biri değilseniz, etrafınızda bir kadın çelengi olusturamıyirsanız, kadınların kapmak için birbirini çiğnediği adam görüntüsü istemiyorsanız sizden etkilenmeleri çok zor.
    ... morat
  6. 6.
    5.sebep kız iliskide seçen taraf. Erkekle olan ilişkisini bir ego tatmin seansı, erkegi de bir ego tatmin aracı olarak görür. Her ne kadar ulaşılmaz adam isteriz deseler de egolarına iyi geldiği için en ısrarcı, en yüzsüz adamı secer. Öyle biri değilseniz egolarına hitap edemezsiniz . Sizi eler.
    1 ... morat
  7. 7.
    Korkak olmaları. Ciddi ilişki korkutuyor bazı erkekleri. Doğruya doğru. Bu nedenle kendileri istemiyor. He kalas, asosyel, hırbo olanların neden olmadığı belli. Yada çok iyisindir dengini bulamıyorsun. Aman nasip nasip beyler kasmayın. Erkekler sevgili bulamıyor, kadınlar da sevgili bulamıyor. O zaman sevgilisi olan şerefsizdir. Haha saygılar.
    9 ... gamora
  8. 8.
    Türkiyede erkeğe ihtiyaç olmaması ve kızların canının istememesi önemli sebeplerden.
    -3 ... morat
  9. 9.
    Yazan ve okuyan kişilerin aynı olduğu başlıktır.
    2 -1 ... gina carano
  10. 10.
    tombiş arıyorum bulamıyorum. neden bu yani , hepsi çiroz gibi kızlarımızın !..
    2 -3 ... teflon