bugün

Bütün erkeklerin bildiği gerçektir. Sırf rezil olmamak için sabreder bitsin diye sonunu zor getiririz.
burnumuzu oymak kadar zevk almadığımız ortada. çünkü ; her an her yerde parmağimızı burnumuza sokuyoruz.
“e kadınlarda da durum farklı değil. Niye sevişiyoruz biz o zaman?” dediren başlık.
Bize öyle bir bilgi gelmedi, normal yolla ilişkiye giren her erkek ibne değilse zevk alır. Acayip acayip fantezileriniz varsa onu bilemem.
öyle bir şey mi varmış?
(bkz: Öyle bir şey yok çıkar onu aklından)
bir masturbasyon olmasa da zevkli eylemdir. ama teknik olarak zevk alınmıyor ya. yani seks yaparken boşaldım boşalacam modunda birlikte olmuyorsam, karşı tarafı izlemek zevkli oluyor. Onun dışında pek bi numarası yok aslında. ama yok ya zevkli de oluyor ya da zevk alan yerlerimiz egolarımız aslında. Bedensel değil. Bilemedim. ben şeyi seviyom bi tek böyle baya ilerde, hala ne olduğunu anlamadığım, yuvarlak bi kıkırdak gibi bir şey var. oraya dokununca zevk alıyorum bir tek. Ama o zaman da karşı taraf kaçıyor.
kısmen katıldığım bir tespit. monoton hale gelen her şey bir süre sonra zevk vermez. bazen partner bazen de mekan değiştirerek heyecanı yüksek tutarak tekrardan zevk alınmaya başlanılabilir.
Yazar burada, 2627278 erkek yazarın seks deneyimini tecrübe etmiş.

Evet.
evlendikten sonra yaşanan durum.
tam zevk almaya başlayacam, sen boşal...
çok doğru amk!

şöyle düşünün. kulağınız kaşınıyor, parmağınızla kulağınızı kaşıdınız; parmağınız mı rahatlar yoksa kulağınız mı?
artık eski tatlar yoktur. hep aynı şeyler bildiğin yavan işler.
isveçli bilim insanlarının son iddiası. erkeğin seks sırasında aldığı zevk, kadının aldığı zevke orada 700de 1'miş.
kadın tatmin olmazsa erkeğe yol görünür, erkeğe yol görünmüyorsa kadın kendine yeni bir yol çizer.
türk kızıyla sevişiyorsanız gerçeklik payı hayli yüksek olan tespittir.