bugün

kadınların da para kazanmak için sekse baş vuran tek canlı olmalarına ne demeli.
Güleceğine onlara parasız sekste yardım edebilirsin; madem konuyu gündeme getirdin. *
Kezban beyanı. Evet.
Hayır. (bkz: jigolo)
Tek canlı değil biraz araştırın mk. Bir deneyde şempanzelere para kullanımını öğretiyorlar. Parayı kullanıp meyve üzüm falan almayı öğreniyorlar. Bir süre sonra erkek maymunların dişilere para verip sex yaptığı dişilerin de o parayla üzüm aldığı görülmüş.
Aynı zamanda parayı da kullanan tek canlı olduğumuzu unutmazsak.
daha önce başlığı verilmiş ve birkaç arkadaş bahsetmiş ama başlık sahibi biraz mal galiba?

(bkz: jigolo)

erkekler tek değil, bilmenizde fayda var.
Sikilerek para kazanan tek canlı da bu durumda kadınlar oluyor öyleyse... Kusura bakmayın cinsiyetçi bir insan değilim ama öyle göte böyle yarrak.
çok şükür edilendir. 250 gr. için dil dökmekten kurtarmıştır.
buna güzel savunma veren arkadaşlarım var aynen aktarıyorum;

''kızla tanış, tribini çekerek buluşma ayarla, git evinden al balıkçıya götür 300-400tl hesap bayıl, 50tl yakıt harca, üstüne oram acıyor burama dokunma tribiyle cansız seks oyuncağı siker gibi bir his ile gecen bok olsun. halbuki ben telebara giderim 1 bardak viski içerim kons yaparım 100tl öderim çıkarım karıya da 2 atış 300 veririm ve en kral seksi yaparım''

bence de gayet mantıklı, bu devirde zenginlik hastalığına yakalanmış, instagrama pasta-börek resmi koymaktan kendini alamayan namuslu türk kızlarımızla muhatap olmaya hiç gerek yok.
Başka cins mi türedi, haberimiz mi yok ?