bugün

sınırsız actionlar silsilesidir, hudut tanımaz.
http://www.youtube.com/watch?v=52s_LedpNcQ
videoda da örneklendiği gibi bu tipler seks için herşeyi yapmasına rağmen 2.dk.da bolaşıp hiç bir performans sergileyemezler.
onlardan olmayalım.
sınır tanımayacak eylemlerdir.

bir çırpıda anasının nikahı kadar yol gidebilirler mesela.
(bkz: azimli sıçan duvarı deler)
beylikdüzüne gitmek.
soyunmak.
tek bir '' alo ''ile 1000 km lik yolu dağ, bayır, göl, deniz demeden aşmak
Sınır tanımam.
100 lira sadece 100 liradır.
(bkz: amına bile korum)
Önce iyi bir restoranda 80 lira hesap ödemek, sonra bi pastanede 30 lira ödemek, sonra sinemaya gidip toplam 40 lira ödemek. öğrenci halinle, 150 lira harcayıp ben bu bayana atlıyorsam, yol kenarlarında bekleyen herhangi bir bayanımsıyla günümü gün edebilirdim. Tabi daha önceki harcamalar da var. Olsun, "insan sevdiğini ziker mi?" Felsefesine saygım sonsuz olsa da, zikiyor be arkadaş. 150 liraya değmişti yani.
en kötüsü evlenmektir...
arkadaşlarımın pringles kutusuna 2 adet bulaşık süngeri arasına eldiven koyarak yapay vajina yaptıklarını öğrendiğim gün erkeklerin seks için yapabileceklerinin sınırı olmadığını öğrendim.
(bkz: msn de bulunan kızla sevişmeye ta erzurum a gitmek)
bir şehirden başka bir şehre gidebilirler.

şahsım adıma konuşuyorum, benim sınırlarım var. şu şekilde;

göğüs ölçüsü a=1 b=2 c=4 d=8 olacak şekilde

(kızın göğüs çevresi) x (göğüs ölçüsü) + (40) = o kız için gidebileceğim kilometreyi verir.

örneğin 85c südyen kullanan biri için:

85x4+40= 380 km

gibi.
Her şeyi yaparlar.
seksi kötülemek.
Çoraplarını çıkarabilirler.
işsizlik zor iş gerçekten.
kıllı götünü kendisinden başkasının göz ucuyla olsa bile görmesini göze alması.
seks bu yapılabileceklerden birisidir mesela. bu gezegende para karşılığı eşcinseller ile birlikte olup sonra kazandığı parayı amlara yatıran erkekler vardır. şaka değil bu, gerçek.
(bkz: her şey)
kelimenin ayrı yazıldığını bilmek yeterli olacaktır.
hiçbir şey.
adamına göre değişen şeylerdir. seks için aşkı bekleyen de var, her şeyi yapan da.
götüne patlıcan sokmak ki bu sanal için amk. feyk aleminin boktu çıktı beyler.
güncel Önemli Başlıklar