1. 1.
  Erkeklerin zaman dilimleri ikiye ayrılır;

  aktif olarak seks düşünülen anlar:

  Seksi bir obje görüldüğü anlar, porno film izlemek, sokakta çekici bir kadın görmek, cinsel içerikli konuşmaları duymak vs. vs.

  pasif olarak seks düşünülen anlar:

  Nasıl daha zengin ve başarılı olurum, nasıl daha çekici olurum vs vs. Ders çalışmak, işle ilgili kafa yormak bu zamanın içine girer.

  bu pasif düşüncenin seksle alakası şudur; erkeklerin içgüdüsel olarak -hayati tehlikede değilse- yoğunlaştığı şey, oldukça fazla ve çeşitli parterlerle seks yapıp genlerini daha çok kişiye yaymanktır. Fazla ve çeşitli insanlarla seks yapması da kişinin çekiciliğidir. günümüzde ise çekiciliğin önemli bir kısmı para ve başarıdır; ne kadar başarı o kadar seks.

  SOnuç olarak, erkekler hayati tehlike söz konu olmadığında veya farklı bir üçgüdüsü devrede değilken çok büyük bir oranla seks düşünür. * *
  13 -1 ... baybars
 2. 2.
  sıçtığı an.çünkü o an başka bir şeyle uğraşıyordur.
  9 -1 ... lithium
 3. 0.
  pilotken.düşünse de uygulayamayacağını biliyodur zaten.*o yüzden oturur paşa paşa içer.zaten bi de aşk derdi varsa of of o moralle sex mi olur aklında.
  (bkz: anket yapmısız canlar)
  (bkz: hanım koş tespitçi gelmiş)
  (bkz: kendi kendine ayar vermek)
  1 -2 ... hasnicktir
 4. 1.
  ilk orgazm sonrasındakı kısa an.
  10 ... vezir tonyukuk
 5. 2.
  counter strike oynarken tabi ki diyebileceğim soru.
  3 -2 ... aby
 6. 3.
  (bkz: her erkeği abaza zannetmen)
  4 -1 ... hendrix
 7. 4.
  bilmiyorum, herhalde anne veya babasının cenazesindeyken düşünemez..yani o kadar da hayvan değilizdir artık...diye düşünüyorum..
  9 ... martyns
 8. 5.
  genelde ergenlik öncesi zamanlardır bildiğiniz gibi beyinle ürolojik bölge ergenlikten sonra yer değiştirir (bkz: ata demirer) sonrada hep öyle devam eder anlamadığım bir mesele ise kadınların neden bu kadar çok o konuyu düşünmediği gerçi aklı başında insanlar lazım tabi
  ... kongo kenesi
 9. 6.
  en basitinden: erken boşalma anında. başka bir şey düşünür.**
  1 ... insan
 10. 7.
  böbrek taşı sancısı tuttuğu zamandır.
  5 ... legend of the stranger