bugün

son yıllarda garipsenmeyen, gayet doğal karşılanan fiiliyattır.
saç, bıyık itinayla boyanır.
bazı erkeklerde saçı perukmuş gibi gösteren durum.son zamanlar da bazı yurdum erkeklerinin saçlarına meç,röfle yaptırıldığı da görülmüştür.kınıyorumdur.
(bkz: erkeği bozan şeyler)
hele o fındık kabuğu rengi yok mu,tam bir kart zampara saçı.
richard gere yaşadığı müddetçe pek rağbet görmeyecek hadisedir
(bkz: sacına gölge attıran erkek modeli)
buyrun biri beni mi çağırdı * çekiciliği ve itiliciği göreceli olan durumdur.yakışana da yakışıyor dediğim hede.renk kavramı da çok önemlidir.sarı ve tonları değil de mor ve tonları süperdir.
almanyada türk ve arap erkeklerin cokca yaptigi harika* eylem..
renk mutlaka cig sari olmali..
bi de kas alinmissa bakmalara kiyamazsin..
(bkz: metroseksüel erkek)
Siyaha boyatmak dinen sakıncalı görülmektedir.
yakışmayan ve üstüne üstlük itici de gösteren bir eylem.zeten bu iş bayanlara hastır.biraz sanatsal yön gerektirir. olmuyor beceremiyorlar ya rengi tam tutturamıyorlar ya uygun rengi iyi seçemiyorlar. netice itibariyle komik oluyor.
(bkz: ibnelik belirtileri)
(bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: ibrahim tatlises)
erkeklerin yaşının ilerlemesiyle kendini kanıtlamak için yaptığı gölge attırmak,kaş almakla zenginleşen bir etkinliktir
marjinal olacaklarya genç arkadaşlar boyanaca ken müsait olan yerlerini saçlarını boyuyorlar kızıl, yeşil, mavi gökkuşağı gibiler...
krolukta zirvedir.
gayet normaldir.
bu eylem için heteroseksüel ve yahut homoseksüel olmaya lüzüm yoktur. homo sapiens olamınız yeterlidir.
muhtemelen amaç beyazları ilk günkü gibi simsiyah yapmaktır. bu her ne kadar ace ayşe teyze felsefesiyle ters düşse de daha genç bir görünüm için idealdir.
başka başka renklere boyatanlar da vardır. mesela sarı. işte onlar muhtemelen depresyondadırlar. ve bir değişiklik aramaktadırlar.*
bir de show amaçlı boyatırlar. saçların yan tarafları kazıtılır.ortada kalan ince uzun kısım boyanır futbolda sık karşımıza çıkar.
hee birde trabzonsporlu yattara var siyah ve sarının benzersiz uyumu *
Görünce mide bulantısı verir.

Hayır yakıştığını falan mı sanıyorsunuz?

Ayy kusucam.
gerzek olduğunu bir görsel ile işaretlemiş olur. kendi kendini fişlemektir.
adı her ne sikimdir bilemiyorum ama saçının bir tutamını alakasız renklere boyama fikrini ergen erkeklere kim aşıladıysa onun ben evveliyatını tokatlayayım.

gerçekten bu yaşıma geldim, bu kadar iğrenç bir moda görmedim.

90'ların 98 beden büyük tişört, kazak giyme modasından bile daha yivrenç.
zifiri siyahsa pezevenk olduğunu gösterir .
genelde böyledir.

görsel
bugün yaklaşık 1 aydır görmeyen bir arkadaşımın dediğine göre yaptığım şey.

genelde saçtan çok sakalını mı boyatıyorsun diye sorarlardı, herhalde aklı karıştı.
Bu erkekleri siz bu hâle getirdiniz hiç ağlamaya gerek yok. Gider yine o erkeği bulursunuz. Çünkü pij erkek seversiniz.
Bari yakışan yaptırsın o da yok.