bugün

doğruluk payı olmayan sorunsaldır, doktorlar, bilim adamları, uzmanlar, şairler, mühendisler(çoğunluk erkek), yazarlar, astronotlar vs. mal değillerdir.
seks yapıp para alınca kıymetli mi olunuyor?
30 yaşına kadar evet.
sanki mi ? erkekler düpedüz maldır.
Biraz mı? Şahsen dik âlâsıyım.
şey insanların biraz olması gerçeğinden yola çıkarak; evet doğru bir tespittir.
kadınların kendilerine yönelttiği bu gibi ithamlara "he he canım sensin sen iyisin" diyecek olgunluğa sahip değilse maldır.

Kadınları ciddiye almayınız.
yani söz meclisten dışarı ama kesinlikle katıldığım durumdur.
kızlar daha mal.
abazanları öyle hakikaten. n'apıp edip konuyu cinselliğe, ilişkiye getirenleri çok itici ve aptal.
Mal değiller sadece kadınlar gibi ayrıntılı düşünemiyorlar bu da bizim onları biraz salak gibi görmemize sebep oluyor, evet.
demirbaş olsaydın bari
Şımarmaya calışırken mal oluyorlar. Şımarmayın , şımarmaya çalışmayın
kızlar da erkekler de mal. yaşasın!
Öküzlükten,eseklikten sonra bir mallığımız kalmadı dediğim hede. Kadın olmanız bize istediğiniz gibi hakaret edebileceğiniz anlamına gelmiyor. Hani eşitlik eşitlik diyorsunuz ya her konuda eşit olalım. Var mısınız?
(bkz: yav he he).
Sürekli beni öpmeye çalışmasalar kesinlikle kabul etmeyeceğim söylem.
maalesef ki gerçek olan durumdur.

bunlarda, kromozomlarındaki farklılıktan kaynaklanan bir mallık söz konusudur.

nereden biliyorum? tabi ki babamdan. babam çok mal bir insandır mesela. annem ile ben zeka pırıltıları saçarken babam sürekli mallık salgılar. he severim tabi orası ayrı.

atsan atılmaz, satsan satılmaz. nabıcan baba işte.

edit: mal olduğunu kabul edin, kendinizle barışık yaşayın. üzmeyin kendinizi ama.
Oyle denilmemelidir.herkesin disi olmasi halinde dunyanin ne kadar sıkıci bi yer olacagi gercegiyle yüzlesilmelidir.
sankiyi kaldırmak gerekir. bildiğin mal. kusura bakmayın karşı cins..
gencinden yaslisina kadar hepsinde görülebilen durumdur.

sanki sadece mal degil de maloglu maldirlar.
Bir tek kadınlar Zeki zaten denilesi hede sıçmığı.

(bkz: Kafadan tez sıçmak)
(bkz: tamam)
yanlıştır. aralarında mal olmayanlar da vardır.
feminist insan pöykürmesidir.