bugün

(bkz: bak mahmut salakmışsınız)
ben de katılıyorum bu tespite, yine de kızlarımız da çok zeki sayılmaz. kaynak olarak akşam haberlerini baz alıyorum. insan katiline aşık olurmu ya?
doğrudur adama bakıyorsun fetöcü olduğu sayesinde kpssden iyi puan almış tüysüz bir mühendis ama ahmağın tekidir. kız sayısı erkek sayısının 2 katına çıkmadıkça da böyle gider.
Evet evet.
Salak değil de büyük bir kısmı (bkz: çamsalak)
Doğrudur. Güzelliği abartan primatlardır çoğu halbuki en güzel kız bile zamanla sıradanlaşır.
amsalak.lar.
kuku görüldüğünde belki. açlığa göre o da.
kızları çok zeki yapmaz.
Son günlerde sıkça duyduğum, doğruluğu kanıtlanmış önermedir.
akillari surekli onlerindeki seye calistigi icindir.
Çok sevdiklerinde veya aşık olduklarında başlarına gelen kimyasal tepkimedir. Etkisi bu duygular azalana kadar devam eder. Sevimlidir keratalar.
"hahahah..." şeklinde cevap verilebilecek iddia. erkekler de kadınlar kadar salaktır. neden salak olmayalım ki?
Dogrudur yoksa bir kiz icin colleri asip daglari delmezler.
Sensin o bı kere taam mı?
kime göre neye göre derim ben bu genellemeye. ama erkeklerin müşterek yaptığı salaklıklar arasında ilk üçtedir kadınlar şöyle de böyle diye şikayet etmek. ben de onlardan biriyim o ayrı tabi azizim. (bkz: bu entry sadece azizim demek için yazıldı amk)
isimleri kubilay olunca daha da salak oluyorlar.
Bi salak beyanıdır.
dantelli don giyenlerin beyanıdır.
erkek salak ise bunu söyleyen kız da salaktır.
eşitlik budur.

saçma sapan konuşmalar yav.
(bkz: böyle buyurdu züleyha)
Neden diye soruyor insan bazen kendi kendine.
evleneceğini düşündüğün kadın için elinden geleni yap, sev, onun için üzül, canı acıdığında seninki de acısın, kısacası onun için canını vereceğinden emin ol ama o ne yapsın bir herifin altına yatsın içini yaksın, kalbini paramparça yapsın. eğer bu salaklık ise salağım ama onun gibi şerefsiz adi bir varlık değilim.
(bkz: 1-5 yaş arasında karşı cinse duyulan nefret)
en salak erkegin en akilli kiza bin basacagi durumdur.
güncel Önemli Başlıklar