1. 1.
    Bir gıcırtmalı gerçektir.

Varını yoğunu çükünü ve ruhunu doyurmak için yaşarlar.

Misal ay boyunca öşşek gibi çalışır. Gezmeye tozmaya vs maaşı harcamaz gider karıya kıza para harcar.

Niye peki ? Uçkur meselesi vesselam.
    6 -4 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    genellemeler. genellemeler. genellemeler.

vajina fazla hypelenmış çirkin bir organdır.
    seksi de fazla abartmaya gerek yok.
    2 -5 ... mavi gozlu kizlari severim
  3. 3.
    Kesinlikle yanlış bir genelleme. Şu an da aklıma gelmeyen birkaç şey için de yaşıyoruz.
    3 -1 ... ivan paradiso
  4. 4.
    Dopru olmayan bir gerçektir. Nitekim şahsım rusça, arapça ve çeşitli dillerde kültürel çalışmalar yapmatayım. Şayet en ilgi çekici rusça ve rus kızları ise bu benim suçum mu şimdi ?
    -2 ... promer
  5. 5.
    tamamıyla yalandır öncelikle son zamanlarda evliliğe bakış açım fazlasıyla değişti o yüzden evlenmeyi pek düşünmüyorum evlilik dışı ilişki de zina olduğuna göre şimdi ben yaşamıyor muyum?

“hayatımda yaptığım hatalardan biri de evlenmektir. işte görüyorsunuz… ordular yönettim, meclisler yönettim, savaşlar yaptım, kazandım ama, bir kadını yönetemiyorum. okumuş da olsa, iyi aile kızı da olsa, sonuna kadar kadın, kadındır.”
    ATATÜRK

not:bi lafınız varsa bana değil ataya diyin
    -1 ... keyfiminkahyasiyim
  6. 6.
    Yoo erkekler hayatı şekillendirir. Yani bazı erkekler. Evet bazı sözde e.kekler seks için yaşar.
    1 ... uzay muhtari
  7. 7.
    Tüm canlıların içinde bulunan temel içgüdü nedir desem ne dersiniz? Bu sadece erkekleri kapsayan bir durum değil, tüm canlılar, bitkiler, mikroorganizmalar hepsi üreme içgüdüsüyle doğar. Sadece erkeklerin seks istediği doğru değildir.

Sadece erkekler seks istediklerini ulu orta bağırabilme özgürlüğüne sahip olduklarından rahattırlar. Bu rahatlık sadece erkekler seks ister yanılgısına sürüklemesin sizi.
    ... yesil gozlu kel adam
  8. 8.
    en azından yaşamak için bir sebep.
    2 ... peacekeeper
  9. 9.
    ben aseksüelim galiba...
    ... kiyiboyucaddesi
  10. 10.
    Yalan. Yakınlarını yaşatmak ve faturalarını ödemek için yaşarlar.
    ... morat