1. 1.
  (öncelikle, anket değildir bildirilir.)

  asıl hali,
  erkeklerin bayanlara regl dönemleri ile ilgili soru sorma nedenleri olması gereken başlıktır.

  efendim, erkek neden bayana bu konu ile ilgili bir soru sormak istemektedir;

  1. bayandaki değişikliği farketmiştir
  2. bayan ile ilgili planlarını o vakite göre yapacaktır
  3. sadece meraktan soruyordur.

  1. durumda bu soruyu sormak çok risklidir çünkü eğer değişiklikler farkedilmiş ise, üstelik eğer doğru tahmin edilmiş ve bayan regl dönemindeyse o zaman sorunun cevabı zaten çok sert gelecektir. bu gibi durumlarda erkeğin emin olmak için sormak yerine, emin olmadan yaşayacağı daha mutlu ve acısız bir süreyi tercih etmesi gereklidir.

  2. durumda bu soruyu sormak çok risklidir çünkü eğer plan var ise ve bu plan karşı tarafa çaktırıldıysa o zaman alacağınız tepki "ben bu haldeyken sen nasıl öyle şeyler düşünebilirsin, düşüncesizzz" şeklinde olacağından sormamak daha hayırlıdır.

  3. durumda bu soruyu sormak çok risklidir çünkü sadece meraktan soruluyorsa evet veya hayır gibi bir cevap aldıktan sonra merak giderilmiş olacağından başka soru sorulmayacak olup karşı tarafta "ne yani bu kadarcık mı ilgileniyorsun beniml" şeklinde bir tepki alınması mümkündür.

  görüldüğü üzere her durumda da bu soruyu sormak çok risklidir.
  9 -1 ... devedikeni
 2. 2.
  regl gunleri aynı olan sevgililerden birisini sutlamak içindir.regl gunleri farklı olsun ki havuza,denize gitmek istediginizde 'ay ben rahatsızım'gibi söylemlere maruz kalınmamak için ogrenilmesi gereken özel bilgi.
  ... penta-don
 3. 3.
  erkeklerin içini rahatlatmak amacıyla sorduğuna rastlanmıştır. şöyle ki; erkeklerin askerlik durumlarıyla, kızların regl durumları birbirlerini dengeleyen aktivitelerdir. erkekler için askere gitmek ortalama 8 ay desen, kadınlar için de her ayın birkaç günü x 40 yıl = 8 ay gibi bir süreye tekabül etmektedir. ( regl başlangıcı 15, menopoz başlangıcı 55 yaş seçilmiştir (sayılar sallanmıştır))

  erkekler için bu iç rahatlama seanslarında "şafak kaç ?" gibi sorular nirvanaya erdirir.
  3 ... impayatoy
 4. 4.
  erkeklerin merak güdülerinden ortaya cıkmış durumdur. cok meraklı erkekler kız arkadaşlarının regl takvimlerini tutacak kadar düşünceli bile olabilirler.*
  ancak bu merak cok büyük kavgalara, sinir harplerine sebebiyet verebilir. bu nedenle kız arkadaş regl değilken ve çok sakinken bu konunun konuşulması tavsiye edilir.
  ayrıca bir hatırlatma; yalnızca regl döneminde değil öncesindeki ve sonrasındaki bir kaç gün de bayanlar duygusal ve sinirli olabilirler. böyle dönemlerde kız arkadaşınıza romantik bir sürpriz yapın ya da o kadar ince değilseniz en azından biraz çikolata verin. işe yarayacaktır.
  1 ... sephrenia
 5. 5.
  tek sebep; erkeklerin gardını ne zaman alacağını ve ne kadar süre indirmeyeceğini kestirebilmektir.
  2 ... simsiyah
 6. 6.
  tam kızın vereceği anı yakalamışken bunu regl ile mahvetmek istemeyen erkek tipidir.
  -1 ... jeremy
 7. 7.
  erkekler kız arkadaşlarını regldönemlerini takip ederler. fakat doğum günlerine aynı özeni göstermezler nedense..
  3 ... seamea