bugün

Anlık yapılanlardir.
Tükürüp kaçıyorum ben koşarak.
türkiye'de tepkiler herzaman çok masum olmuyor. erkeğin aşkı öldürüyor.

(bkz: kadın cinayetleri)
yalnız yaşadığı odasında, yatağına uzanıp bir dal sigara yakmak ve tavanı izlemek. akla geldikçe reddeden şahsın çehresi; kafayı bir o yana bir bu yana sallamak, sigara bittikten sonra bi tane daha içmek, sonra uyuyup günlerce uyanmama isteği, mümkünse reddeden şahıs ile yakın bir yerde ikamet ediliyorsa, bölgeden hızlı bir şekilde uzaklaşmak.
görsel
ahanda bu. tek başıma kamerayı alıp çıkıyorum sokağa, her şeyi çekiyorum ve daha sonra hiçbir boka yaramadığını söylüyorlar, içmeye başlıyorum. yemişim kadınları, lafın gelişi.
küsmek, düşmanca davranmak, sorun çıkarmak*

gayrimedeni davranışlar sergilemek...
1 hafta boşalamamak.
diğer av peşinden koşmak. erkeğin kendisini rocky gordugu dönemlerdendir.
- google chrome'u özelleştirin ve kontrol edin.
- yeni gizli pencere.
Daha güzel bir kızı tavlayip, reddeden kızın önünden geçmek, sarmaş dolaş olmak. O kız delirir bunları görünce.
lisede ilk reddedildiğimde utancımdan kızın karşısına çıkmamaya çalıştım. utandım, pişman oldum falan. bana göre olmayan biriydi şu an anlıyorum tabii.

üniversitede reddedildim. ki bu liseye göre çok daha farklıydı. kızı çağırdım mekana. ben tabi 15 dk önce gelmiştim. kız gelene kadar heyecenlanmıştım. geldi bu, oturdu. biraz havadan sudan okuldan hayatlarımızdan konuştuk. aslında konuşma da iyiydi. sonra konuşulacak her şey bitti ve sessizlik oldu. ben konuya girdim.

- seni buraya neden çağırdığımı biliyor musun ?

+ hayır bilmiyorum eski bir ruya.

- tahmin et mesela ?

+ aklıma bir sebep gelmiyor , ben de merak ediyorum.

- (kız galiba gerizekalı ya da taklit yapıyor aq) tamam söylüyorum o zaman. ben senden hoşlanıyorum . bayadır söylemeyi düşündüm ama bir türlü yapamadım. mesela bugün ders çıkışı a kapısına kadar beraber yürüdük, söylemeyi çok düşündüm ama yine yapamadım. sonra bir cesaret geldi ve seni buraya çağırdım. olay böyle.

+ şu an bir ilişki düşünmüyorum. olmaz .

- (hiç uzatmadan) eyvallah.

biraz daha durduk ses yok hiç. sonra kalktık hesabı ödedim. biraz beraber yürüdük. ama sanki hiç reddedilme olayı olmamış gibi konuştuk ilginçtir. ardından bu evine doğru gitti ben de bir kafeye geçtim. kuzeni aradım konuştuk . konuyu anlattım. siktir et sana kız mı yok dedi. güldüm geçti.

uzun zaman sonra kız benim kız arkadaşlarıma eski bir rüya benimle neden konuşmuyor diye sormuş . onlar da ne bekliyorsun falan demişler.

kızın arabalara ve prestijli, iyi bir maaşlı erkeklere zaafiyeti varmış. öğretmenden koca mı olurmuş diye geziyormuş.
keser döner sap döner
gün gelir hesap döner.
Ya bosver sana kiz mi yok diye teselli almak.
normal bir erkekse biraz daha ısrar edip şansını zorlar,

fazla abazaysa taciz eder,

sapıksa tecavüz eder,

ruh hastasıysa sokak ortasında kurşunlar,

duygusal bir herifse içip ağlar,

piçin tekiyse hemen ortamdaki diğer kızlara yavşar,

efendi bir adamsa sakince kabullenip durumu içinde sorgular,

kompleksliyle hırs yapıp hatun kişiyi itin götüne sokmaya kalkar, *

entel dantelse hemen reddedilme üzerine birkaç kitap okur,

sanatçı bir kişilikse kendini besteye, şiire, resime verir,

çok kez reddedilmişse ibne olmaya yeltenir,

fazla gururluysa takmıyormuş gibi yapmaya çalışırken saçmalar,

özgüveni tam, uzun boylu, yakışıklı, iyi eğitimli, kaslı, adeleli falansa,
üzgünüm ama hiç götüne takmaz.
efendi bi adamsa eyvallah deyip yoluna gider. yok değilse çirkefe bağlar iftira atar, küfreder. piç adam kategorisindeyse zaten diğerine yazmaya başlamıştır bile.
küfür ederler.
Üç tür erkek erkek vardır;
1.Reddedilince başka kızlara yönelen.
2.Reddedilince acısını içine gömen.
3.Reddedilince kabul edene kadar karşıda ki kızı hayattan bezdiren.
asik olmadan once ayda10 kiza yavsardim ortalama tabiki bi 9undan red yerdim. dogal seyler olum bunlar siz elmayi seviyosunuz diye elmada sizi sevmek zorunda mi? peki diyip ayrilcaksiniz barzolugun luzumu yok.
görsel
Ben baloda reddedilmiştim. Başım döndü. Çöp kutusunun yanına oturup dona kalmıştım. Ölmek gibiydi ama nefes sesimi duyuyordum.
görsel
hiçbir şey yapmam ama içimde fırtınalar kopar.
kıza bok atmak. yapmayın gencler.
Bir tanesi şahsım için üşenmemiş instagram hesabında bir arkadaşına şu yorumu yaptırmıştır: siyahları giymişsin o zilliyi kalbinden silmişsin kardeşim. Aq sizin. Yavşaque herif.
o akşam sağlam içerim. ertesi gün yeni maceralara yelken açarım. Hayat devam ediyor. yapacak bir şey yok.
otuzbir lan tabi.
güncel Önemli Başlıklar