bugün

kadın eczacıya denk geldiğimde şahsım tarafından yaşanan hadise. parmağımın ucuyla tezgahtaki prezervatifi gösterdim ve; ''bana ordan şunu sarsana abla'' dedim. sanki kaçak içki falan alıyormuşum tripleri. iyisi mi; kadın gazete kağıdına sarıp verdi. *
büyük avmlerden alınabilir. genellikle kasiyerlerde güzel hatunlar oluyor zaten fazladan artı 1 ekmek yeme ihtimali oluşuyor.
gülünçtür, olandır. neden utanılsın ki ilk defa siz mi alıyorsunuz ya da ilk defa siz mi kullanıyorsunuz bunu.
en çok bim marketinde zorlanılıyor. kasiyer kapalı olduğunda prezervatifi geri rafa bırakıp çıkanına da şahit oldum.
çok zor değil aslında.

+ pardon bakar mısınız! prezervatif alacaktım.
- hangisinden.
+ şu tırtıklı olanından en sevdiğim.
- yalnız beyfendi bu çift taraflı haz değil, sadece karşı tarafa haz veriyor.
+ tamam bende onun için istiyorum zaten.
- höööö!
hiç hissetmediğim duygu..neden utanıyım ki kadının önünde sex yapmıyorum ya,altı üstü korunmak için kondom alıyorum..büyütülmemesi gereken olylar bunlar
gerçek dışı bir iddiadır. tam tersine kondom almak benim için bir zorunluluğun ötesinde keyifli bir iştir.
anlam veremediğim ve genelde satanın (eğer bayansa) utanmasıyla sonuçlanan olaydır. Birde er kişi karşı tarafın utandığını görüp pis pis sırıtıyorsa, eğlenceli bir hal alan olaydır.
gereksiz bir zorlanmadır.
bunca yillik erkegim bir kere bile utandigimi hatirlamiyorum..kendinizi bu kadar onemli sanmayin gencler, zira kimse kimsenin skinde degil emin olun, vay bu herif simdi sevisecek cakaaalll gibi sacma dusuncelere konu olamayacak kadar diger insanlarin gozunde degersissiniz ki olmasi gereken de budur.. rahat olun yani..girin alin ve cikin..nedir bu bizim milletin, herkesin onun ne yaptigina dikkat ettigi onemsedigi paranoyasi.sanirim kendini onemli hissetme ihtiyacindan kaynaklaniyor..alt tarafi prezervatif amk.. ..herkes gibisiniz olm iste,neyin tribi bu..al ve cik bak keyfine yani gizem yaratma kendine.
iş o noktaya gelsin, utanmak bir yana deneyerek bile alınabilir coğu ergen için.
ilk prezervatif aldığım gün geldi aklıma. o utanma sıkılma daha önce yaşamamıştım.
gerçi şimdi kurdu olduk ama neyse
bizim buradaki marketin kasiyeri halden anlıyor.

- buyurun sigara mi istiyorsunuz?
+ ehi
- tamam anladım kutu mu?
+ kutu dedi ehii
aynı zamanda prezervatifsiz seks yapılabilecek partner bulmakta zorlanan erkektir.
En iyisi avmden almaktır. istediğin gibi de seçersin. Yanına da biraz cips cola çerez alırsın. Geç git işine bak sonra.
kayganlaştırıcı almaktan daha kolay olduğu söylenebilir.
Utanırsın tabi sanki ben sevgilimi/karımı evire cevire töbe töbe * yani erkek olsam utanırdım herhalde.
tam aksine gururlanmasıdır.

müşterinin uzun boyunu gören eczacının, "sana büyüğünden vermek lazım" diyerek gurur okşamasının yanında, verdiği prezervatifin de üstüne üstlük dar gelmesi, seksten önce bambaşka bir orgazm yaşatır insana.

(bkz: goş fatma ben olmuşum da haberim yokmuş)
eğer bir kutu kalın formlu bir kutuda geciktiricili alıyorsanız işte o zaman utanabilirsiniz. (bkz: erken boşalma sorunu) bunun harici zorunluluktur almak gerekir.
yapı itibarıyla almaya müsait olmamalarındandır.
hangi devirde yaşıyorsun amk. ne var bunda utanacak, partnerin hamile kalsa doktor doktor dolaşacaksın ya o zaman ne yapacaksın. üç kuruşluk malzemeyi isteyemiyorsun yarın allah korusun o sorunu nasıl halledeceksin diye düşünmeme neden olan gereksiz zorlanmadır.
bir utanma hali oluyor tabi. nasıl olmasın? kolay mı bayan kasiyere prezervatifi uzatmak?
utangaç ve işi bilmeyen erkeklerin içine düştüğü haldir.
"Bi ay em" marketlerinden ucuz ürün alıyor ise müstahak...
görsel
Yok valla zorlanmıyorum
Almıyorum çünkü.