1. 17.
    Oksijen israfı kezbanlari ortaya çikaran aracın adı paradır.
    2 -1 ... sqilacci74
  2. 16.
    Bana bu amaçla yaklaşana acırım vallahi evim bile yok artık ne parası hahahahaha.
    2 -1 ... mortimer
  3. 15.
    Bizi seviyormuş gibi yapanlara bizde inanıyormuş gibi yaparız baaabbbbaaa
    Sıkıntı yok.
    3 -1 ... vatanseverterorist
  4. 14.
    (bkz: yokki)
    1 -1 ... cinsiz tonik
  5. 13.
    Erkeklerin kendini sürekli bir cüzdan olarak görmesi? Sürekli bundan yakınması? Herkes kendi parasını yesin arkadaşlar, kimseye para vermeyin. Herkes kendi hesabını ödesin?
    Ben mesela istemediğim halde zorla hesabımı ödemeye çalışan erkeklerle karşılaşıyorum ve onlara kıl oluyorum? Ee bunlara da o zaman ‘parası yenen canlı’ diyor musunuz? Israrla ödemelerine engel oluyorum ama bunu yapma sebepleri ‘benim yanımda kadın para ödeyemez çünkü kadın benden aşağıda bir cinsiyet’ düşüncesinden kaynaklı.
    Hem kendiniz bunu yapmaya çalışıp hem de ‘kadınlar para yiyor’ demeniz çok çapraşık.
    2 ... mor kadife
  6. 12.
    erkeklerin parası yenilecek canlı olması
    1 ... minyonlarin bacisi
  7. 11.
    "orkokloro yolmok oçon bokloyon somokso kodon dovronosodor." domos kodonloro sokolocok orospo olorok goronlor. hoh.

demiş ve bende paradoks yapayım dedim. (bkz: swf)
    1 -1 ... uzay muhtari
  8. 10.
    Ben çok cömert insanımdır severim böyle yedirip içirmeyi, gezdirmeyi.

Ama aşırı hisli insanımdır karşımdaki bunu, üsteki insan ucubeleri e.t müştemilat hilkat garibeleri tavrıyla yapmaya kalkarsa hissederim geldiği çöplüğe yüzünde bolca şennar ve nedametle gönderirim.

insanlık sizlere kaldı ya ona yanıyorum.
    ... kasli seksi ve eski yazar
  9. 9.
    Şimdi yiğidi öldür ama hakkını yeme. En bonkör erkek Türk erkeği dünyadaki.
    7 ... lara croftt
  10. 8.
    Erkekliğin eşeklik evresinde dünyaya gelmiş olmamız çok acı...
    1 ... alos04