bugün

erkek diye tabir ettiğimiz insan ırkının sadece çalıştırıp parasının yenilmesine yarayan bir canlı olmasıdır.
başka da işe yaramıyorlar.
Yadsınamaz gerçek.

bunların paralarını sömüreceksin seksini yapacak çekecek gideceksin yahu.
maalesef doğru tespittir.
beni de yediler. domaltacaktı kız az kalsın.
Erkekler arıyor;

görsel
Para yedirmeyi sevdiklerinden dolayıdır.

Kızlar siz ki bunlara para harcatır, hesap ödetir, hediyeyi geçtim biletinize kadar aldırırsanız o kadar kıymetli olursunuz.
Erkekliğin eşeklik evresinde dünyaya gelmiş olmamız çok acı...
Ben çok cömert insanımdır severim böyle yedirip içirmeyi, gezdirmeyi.

Ama aşırı hisli insanımdır karşımdaki bunu, üsteki insan ucubeleri e.t müştemilat hilkat garibeleri tavrıyla yapmaya kalkarsa hissederim geldiği çöplüğe yüzünde bolca şennar ve nedametle gönderirim.

insanlık sizlere kaldı ya ona yanıyorum.
Erkeklerin kendini sürekli bir cüzdan olarak görmesi? Sürekli bundan yakınması? Herkes kendi parasını yesin arkadaşlar, kimseye para vermeyin. Herkes kendi hesabını ödesin?
Ben mesela istemediğim halde zorla hesabımı ödemeye çalışan erkeklerle karşılaşıyorum ve onlara kıl oluyorum? Ee bunlara da o zaman ‘parası yenen canlı’ diyor musunuz? Israrla ödemelerine engel oluyorum ama bunu yapma sebepleri ‘benim yanımda kadın para ödeyemez çünkü kadın benden aşağıda bir cinsiyet’ düşüncesinden kaynaklı.
Hem kendiniz bunu yapmaya çalışıp hem de ‘kadınlar para yiyor’ demeniz çok çapraşık.
(bkz: yokki)
hedef biz miyiz?