1. 1.
    Erkeklerin lafa gelince yok şöyle namuslu olsun yok şöyle efendi olsun yok beni sevsin yeter diyip nerde kucaktan kucağa gezen para pesinde koşan erkekleri bankamatik gibi goren kız var onlara asik olup peşinden koşmalaridir.

En sonunda da öyle biriyle evlenirler zaten ne kadar orospuluk yapıp kucaktan kucağa gezmişse o kadar çok gururlanip aşık oluyorlar sanırım gavatlar * .

Tanıdığım bir kızı 10 erkek arkadaş grubu arasında dönmüştü mk en sonunda da bu erkek arkadaş grubu arasında buldu bir Boynuzlu evlendi.
    4 -4 ... patronum
  2. 2.
    kızların piç peşinden koşmasıyla yarışır.
    3 ... has mahmut
  3. 3.
    Orospudan kastin ince belli, tatli dilli, az da olsa dunyadan haberi olan, oturup turk ya da avrupa ya da asya kulturunden soz edebilecegim, yanina yaklasinca koydeki uyuz it gibi hirlamayan, selam deyince selam diyen, ertesi gece “sozlenelim” demeyen tipler ise evet alpertunna orospulardan hoşlanıyor.
    1 -3 ... alpertunna
  4. 4.
    Erkekler kızları evlenilecek Eğlenilecek diye ayırırlar evlendiklerini eglendikleriyle aldatırlar.
    ... mirage3
  5. 5.
    fındık meselesidir.
    ... wardenclyffe
  6. 6.
    erkeklerin orospu kızların peşinden koşması
    ... judas
  7. 7.
    Seks amacı güder.
    ... cimbomlu yazar
  8. 8.
    Sonuna kadar açilmiş tuneli dahada genişletmektir amaç.
    ... sqilacci74
  9. 9.
    Yanlıştır Ben efendi kızlardan hoşlanmaktayım. Bir de alçakgönüllü, içten ve canayakınsa işte tam bana göredir o kız.
    ... yoksul genc
  10. 10.
    Malını pazarlamayan esnaf gibi düşünmek lazım aslında.
    Hanim hanımcik kızların memesi kukumatosu yok mu ?

Var ama pazarlamıyor piar Kasmıyor ama.
    E erkekler de ticarete al sata bayılan yaratıklar neticede.
    Gösteren kazanıyor yani.

Bunu 25li yaşlarda fark ettim Ayıktım.
    Gösteren erkeği kapar.
    1 -1 ... las amores son mentiras