bugün

bizim türümüzün odun olması tamamen doğaldır kızlar doğallık sever. narin olsak da biraz sert ol derler. kıskansak modern ol kıskanmassak beni umursamaıyorsun olur vede bunlar için serbest olan adamlara kızlar odun der.
kolay işlenebilecekleri gerçeğini doğurur. yont yontabildiğin kadar istediğin şekle sok. beğenmedin mi kes yak amk.
Nike bak dikkat et kiymigi batmasin tornaya girdiginde....
baltaya sap olma güdümlemesinin sonucudur.
kendilerini çiçek zanneden kezbanların söylemidir.
gerçekten bencede çok odunlar. hiç böyle bi kibar naif birisine rastlamadım. gerçi eski üniversitede bi abi vardı. onada içimden sanki erkek değil demiştim mesela. öyle seviyeli öyle iyi öyle kibar bi insandıya. hey gidi günler. hiç böyle bi ince düşünce yok sizde mesela. neyse. (bkz: başıma bir iş gelmeyecekse) göndere basıcam.
kuvvetle muhtemeldir. şahsen kömür olduğumu düşünüyorum. olur öyle.
çok özür dileyerek katıldığım önerme.

sevgili erkek arkadaşlar, çok deniyorum, çabalıyorum sizin açınızdan bakmayı ama olmuyor olmuyor olmuyor. hiç bir mantık bulamıyorum yaptıklarınızda..

üzgünüm a dostlar.
hangi ağaçtan olduğu önemlidir.**
Kızların yüzündendir... ilk ilişkide her romantikliği yapan, Beylikdüzü'nden Kartal'a giden erkeği, aldatınca, ikinci ilişkide insanın birşey yapası gelmiyor.
Evet öylelerdir. Mektup yazarsın bunu neden ptt ile gönderdin ki kargo denilen bir şey var der.
Yollarına güller serersin öylece bakar.
içinden gelen o ince sesleri okursun ben senin gibi değilim der.
Onun için kırk yılda bir süslenirsin balık gibi öylece kalır. Bir iltifat bile yok.
Neyse ki bir defter de böylece tozlu raflarda yerini alır .
iç ısıtan kişiler olarak düşünülürse doğru bir tespit.
gurur duyulması gerekendir. romantiklik ayağına şebek,yavşak olmaktansa gururlu, mantıklı bir odun olurum daha iyi.
kızların da balta olmasını gerektirir. hatta bazen kazmalara da rastlanır.
ne tür odun lazim abla...
kadınların odun sevmesiyle tatlıya bağlanan konudur.
odun oksijenin kaynagı sayılır ve sen insanlik oksijene muhtacsin.
Ve kurunun yanında yaş odunun da yandığı bir genelleme.
Erkekler odun değildir. Kadınlar kadar narin yaratıklar değildir. Bu yüzden kadınlar hiçbir zaman karşısındaki erkekte kendisindeki komplike yapıyı göremediği için onları odun olarak görür. Kadınlar çicektir.
kızların yontabilmesi için fabrika çıkışı öyle.
Ormancı gibi sakal bıyık gezen kızların ilgisini çekmek isteyen erkeklerdir. Hepsi öyle değildir...
hem de yontulmamış cinsinden.
görsel
kadınlar da oduncudur o zaman.
odun değil desem: yalaka derler
çıta desem: yavşıyor derler
odun desem: ne kadar odun varsa keper.
yontmak desem: ooo uzun iş... sosyoloji, felsefe falan girer işin içinde.

eksi artı bu yüzden daha kolay bence.