bugün

balık burcu erkeği mutsuz olacak bir şey illaki bulur. uysal ve duyarlı erkekler hatta genel olarak insanlar olumsuz karşıladıkları durumlar ve olaylar için elbette ki üzülürler.
ha ama hanzo dediğimiz adamsıların üzülme sebebi bellidir:
no sex no happyness!

düzeltme.
https://www.google.com.tr...%252F102%252F%3B417%3B521
(bkz: duygusallık)
evliyse sebep karisidir.
bekarsa sebep yoktur.

lan olum kız mısınız da mutluluk peşinde koşuyorsunuz. bırak dönerse senindir. bana da bir buçuk Adana çek.
mutluluğun yalnızca ikili ilişkiler bağlamında değer bulduğunu düşünen insanlar için "erkekler neden mutsuz olsun ki?" gibi bir sorunun sorulması normal. ancak mutluluğun yalnızca aşk-meşk ile ilgili bir kavram olmadığı aşikar.

genç erkeklerin en büyük derdi gelecek kaygısıdır. ilerde evlenip birer yuva kurmak zorunda oldukları bilincindedirler. bu temeldir, çevrenizdeki genç mutsuz erkekleri inceleyiniz.

bir sonraki basamak olan evlilik sürecinde erkeğin ailesiyle ilgili her konuya, çalıştığı iş yerindeki problemlere, parasızlığa veya çok paraya, şımarıklığa karşı savunma mekanizması geliştirmesi ve ince ince tüm sıkıntılara tek başına göğüs germesi onu yılgın, sert ve mutsuz bir adam haline getirebilir.

erkekleri de anlamaya çalışmalı kadınlarımız.
sünnet adı altında çükümüzü kesiyorlar.
--spoiler--
Beyni körelmiş, vicdanıyla hareket etmeyen, alan el olan yaratıklar...
--spoiler--

yukarıdaki tanımlarla açıklandığımız için. * * *
Kadın dırdırı, vırvırı, zırzırı. Varsa yoksa kadından çekiyorsunuz yazık be.
sünnet, uzun süren eğitim hayatı, askerlik, aileye yük olmama isteği altında ezilme, iş bulma ve devam ettirebilme stresi, gelecek kaygısı, maddi problemler gibi sıralanabilir. mutsuzluk çok kolay elde edilebilir bir olgu, doğuyorsun; doğduğun için yanında ikramiye geliyor. tersine çevirmek çok zor ve biraz da kader meselesi.
okul- askerlik- iş- evlilik- cocuk büyütmek- ölmek. bu döngüye özel şeyler katabilen çok az erkek olması özellikle genç erkeklerin en büyük mutsuzluk sebebidir.
yüksek çoğunlukla kızlar ve gelecek kaygısı.
mutlu olmak istememeleri olabilir.

şahsen mutsuz olmak bana mutluluk veriyor.
genelde ben ne olacağım kaygısıdır. hayal ettiği gibi olmayan yada olmayan bir kız arkadaş eş de olabilir. bizim toplumumuzda kadın olmak zordur ama bir ailede kimse işsiz kalan bir kadına yüklenmez mesela o sorumluluk erkeğindir. öyle bir lüksü yoktur erkeğin.
Kadınsızlık. Daha sonra kadınlılık. Genel olarak kadın veya kadınlar.