bugün

bu tip erkekler her her şeyi bildiğin sanıp aslında bir bok bilmeyen erkeklerdir. genellikle abazan hareketinin bir üyesidir. suratına kusulası ya da sıçılasıdır.
kadının psikolojisinden ziyade biyolojisini tanıyordur o bilgi de ancak ders geçirtir öteye götürmez.
-regl zamanın dimi?
-diiiiiiillllllllllllllllll
-gecikmiştir o zaman. akşam olursun merak etme.
-uh efettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
oysaki hiç öyle birşey yoktur .. illa moral bozuk olunca öyle mi olmak lazım hayat gerçekleri diye birşey var ...
aslında benzetmedir bu, netice itibariyle teşbihde de hata olmaz. erkekler hemcinslerinin de morali bozuk olunca "regl mi oldun lan" der.
genelde olan durum.

+ peki
- regl gününde misin?
+ hayır
- o zaman ne bu trip?
+ ben hep böyleyim.
- yandık amk ya.
+ amk mı?? :O oldu o zaman.
- dur tamam öff ama bak regl sen söyle gardımı alayım
+ ....

ama ben gerçekten ilginç biriyim.
kimsenin regl gününü takip etmeyen erkeğin son derece duyarlı davranışıdır.

ne yapayım ulan? yirmibin tane kız var etrafta, hangisini tutayım aklımda? regldir heralde diyip üstüne gitmiyoruz mecburen. hayır napalım onu söyleyin bari.
kendi aralarında da morali bozuk olan arkadaşa 'noluyo lan muayyen günün mü?' diye espri yaparak bu önermenin doğruluğunu kanırlarlar.
Regl zannetsek her boku regl zannediyor olur , regl zannetmesek bir boktan anlamıyor oluruz.

tanım : Erkeklerin ne yapsa yaranamadığı durumlardır.
(bkz: ezberci sistem)
önce üzer moralini bozar hödüklük yapar sonra da ''bu regl döneminde de hiç çekilmiyosunuz yiaaa'' diye suçluluk psikolojisiyle zırvalar.
'ben kızları çok iyi bilirim' mesajını verme çabasıdır anlamızca. ama çoğu zaman tutturamaz. (çok doğal, ayda 4 gün regl olduğumuzu düşünürsek olasılık bayaa düşüyor) üstelik ''sen regl misin?'' diye sorulduğu andan itibaren geri dönüşü de olmaz. çünkü esas kız bozuk moralinin üstüne bir de bu soruya sinirlenir. o çokbilmiş (!) erkek bi de bununla uğraşmak zorunda kalır.
(bkz: regl takvimi mi tutalım)
tribe giren her kızın regl oldum o yüzden böyleyim modundaki davranışından hallicedir.
bu durumda;

milli takımın yenilmesinin ardından tüm türk kızları regl olur.

- of aşkım ya o gol yenilir mi baksana... pff
+ otur şöyle selma regl olmuşun sen
- ...
şartlı reflekstir.
Erkek tayfasinin bunu sanmasi dogaldir cunku gene kadin hakkinda dusundugu sey kukusudur.