bugün

her cinsiyette mal bulunur. mesele ad populum yapmayacak kadar mal seviyesinin ustunde kalabilmek.
aa malmışız lan meğersem. bunu da sözlükten öğrendim. tamam o zaman. biz gidelim o zaman?
yok canıım. benzetiyorsun.
bu basliktan iyi kiz cikar.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
erkekten erkeğe değişir dedirten başlık.
oldu o zaman biz kalkalım.
Kac erkek tanidiniz ki sorusunu sordurur bu soylem. Bi erkek taniyip hayatinizi bok ettiyse bu boku bütün erkeklere mal etmeyin derim, haksizlik olur.
genelleme yapmak yanıltabilir. projenin bir evreni vardır bütün erkekler üzerinde testler uygulandıktan sonra bu sonuca ulaşılabilir. şimdi dağılın.
kadınların kibirli ve huysuz olması gibi, net bir ispatı olmayan bir genellemedir.
böyle genellemeler tıpkı şey gibi ne gibii şey gibi işte ne gibi bulamadım şu an ama bence hoş değil böyle şeyler bazıları o kadar mal ki diğerleriyle aynı kefeye koyunca insan bence vicdan azabı çekmeli çünkü bazıları aşırı mal mal da mal yani.
en az kadınların mal olması kadar malca hede.
Dağları deldik, yaranamadık. çöllere düştük yaranamadık. Bıyık bıraktınız ses çıkarmadık. Yatakta şişme bebek gibi yattınız yinede ses etmedik. Çiçek dediniz aldık, önemli gün dediniz tanışma haftasını dahi kutladık. E siz de haklısınız amk mal değilde neyiz. Tutmayın beni. Bırakın lan beni.
başlıktan yola çıkarak kadınlarında mal olabileceği gerçeği gün gibi ortadadır.

ayrıca; erkek dediğinin malı mülkü yerinde olacak. tut korkma ısırmaz.
kullanın onları kızlar.
mitozla bölünmüş tek hücreli beyanı.
sozlukteki kizlarin erkeklerden daha mal olmasi.
erkekler mal ise kadınlar da erkeklerle beraber oluyorsa kadınlar da maldır çözümlemesine ulaşacağımız önerme.
(bkz: nefret söylemi)
Malın kelime anlamını bilmeden kullanmayınız .
genelleme yaptı kertenkele vurdu götünü yerden yere.
her meslek cins grup toplumda olduğu gibi içinde malların olduğu lakin beni kapsamadığı ve hatta yanımda abdest alıp gezmesi gereken akıllıların! yaptığı önerme.
cidden dogru bir tespittir. oyledir.
görsel
bi gülme geldi bana...
hani mal demeyelim de kabul edelim ki erkekler biraz salaktır.