bugün

bazı sözlük erkeklerinin açtıkları başlıklarla, girdikleri entrylerle kızları aşağılarkenki takındıkları mide bulandırıcı rahatlıklarıdır.

her ne amaçla olursa olsun kızlara bu kadar iğrenç yakıştırmaların yapılması edepsizliktir.

biri annenize kız kardeşinize bir laf etse onları karıştırma lann diye boyun damarınız şişe şişe gözleriniz dolar sinirden ama burda etmediğiniz hakaret kalmıyor kızlara. ne iş aga nedir bu rahatlık?

gerçek hayatta da böyle misiniz çok merak ediyorum?

değilsiniz tabi, görüyoruz.. kızların yanında elpençe divan, ağzının içine bakıyorsunuz birçoğunuz ama burda allah ne verdiyse saydırın. ne bu ayarsızlık?

tekrar söylüyorum espri, eleştiri, her ne amaçla yazılıyorsa yazılsın bu kadar alçalmanın manası yok.
çüklerinin yakın zamanda tekleyeceğinden ileri gelir.
gerçek hayatta da önümüze sıklıkla çıkan bir durumdur. sadece sözlükle alakalı değildir. erkekler, söylediklerini yapan kızlara kaşar, söylediklerini yapmayan kızlara kolaylıkla kezban diyecek kadar rahatlardır.
kızların yanında canım cicim dostum arkadaşım kankam kantaleytam derler, kız gittikten sonrada demediklerini bırakmazlar. o kızı eleştirecek bir çok şeyi rahatlıkla bulurlar.
bir kızı kandırıp kullandıktan sonra, zorla mı yaptım, o istedi öyle oldu. napayım kaşardı zaten diyecek kadarda ikiyüzlüdür. ve gerçekten açık görüşlü olmayan çoğu insanda, kuyruk sallayanın kadının olduğunu düşünür, ama hiçbir zaman olaylar dışarıdan görüldüğü gibi değildir.
yine birlikte bir araya toplanan erkekler, o kadar şahit oldum ki, birlikte oldukları kızlarla nasıl cinsel ilişkiye girdiklerini, kızın bekareti gitmesin diye götten verdiklerini, yine eğer birlikte oldukları kız ortaksa, nasıl pompaladıklarını anlatacak kadar kötülerdir. özelleri yoktur.

not: erkeğim.
çok mutluyum çünkü çüküm var mentalitesine sahip hemcinslerimin ayıbıdır. kadınsız hiçiz.kabul edin göttoşlar.
gerçekte sadece korkaklıktır. kızlar erkekleri yüzlerine karşı eleştirmekten çekinmezler.
arkalarından dedikodularını yapmaya ihtiyacları yoktur.
daha dunyaya gelmeden önce asagilanmaya baslamislardir.

hem de ebeveynleri tarafindan;

"benim aslan gibi oglum olacak" diye. kiz dogarsa da; "canimiz sagolsun" diye teselliye kosarlar. erkek egemen toplumda kiz isen eger bu en buyuk suçundur. bizler ise daha ufakliktan gurur duyar olduk çükümüzle. cunku oyle ogrettiler.
Acizliktir dusukluktur karaktersizliktir.
kısmen de olsa sahip olduğum rahatlık.

fakat bir kızı dış görünüşüyle, kilosuyla ya da ''orospu'' veya ''kaşar'' diyerek aşağılamak hatta erkek arkadaşlarımla birlikte diğer kızları çekiştirmek bana ters. o muhabbetine şahit olduğum herifleri de kendimden uzak tutuyorum. bu arada ben sadece alay ediyorum. amacım eğlenmek. eh bir zahmet ''kezban'' kelimesine de takılmayın artık, bazen dayanamayıp kullanıyorum o kelimeyi.

not: ben de erkeğim.