bugün

yiyene afiyet olsun yalanıdır.

Yalan 1: kadınlar dedikodu sever, erkekler sevmez.

gerçek: erkekler kadınlardan çok daha kötü dedikodu yapar. O ortamda bulunmak bile midenizi bulandırır.

Yalan 2: erkekler düz insandır, kadınlar karmaşıktır.

Gerçek: kadınlar ne istediğini bilir ve genelde en başında söyler. Karmaşık değil denilen erkeğin bir sözüyle diğeri tutmaz ama. Hamarat kadın ister sonra domestik diye dalga geçer. Çekici kadın ister ama onu kapatmaya çalışır. Sadık kadın ister ama kendisi aldatır. Kapalı kadınla olursa da bu sefer onu açmaya çalışır.

Yalan 3: erkeklerin dostlukları gerçektir, kadınlar arkalarından iş çevirir.

gerçek: erkeklerin dostlukları gerçek olsa bile kısa sürelidir. Sevgili bulunca kankalarını aramazlar bile. Kadınlar ise her zaman kankalarını önde tutar.

Yalan 4: erkekler kadınlardan daha entelektüel konular hakkında konuşur; kadınlar sadece makyaj, alışveriş, kıyafet konuşur.

gerçek: önce bir gülelim hahaahahahaha. Erkekler nükleer fizik falan konuşmuyor. Karı-kız, araba, iş, siyaset. Bitti. Kadınların konu yelpazesi her zaman daha geniş.

sonuç: erkekler daha düz o yüzden daha iyi anlaşıyorum diyen kızlar yalancı ve ikiyüzlüdür. Erkekler düz falan değil manyak ruh hastalarıdır. Asla ne istediğini bilemezsiniz.
Komplikeyiz. Oldu mu?
gerçek yalanın gerçeği 1: erkekler de dedikodu yapar ama ertesi gün itin götüne soktuğu adamın yüzüne gülmez.

gerçek yalanın gerçeği 2: şahsım adına konuşuyorum. evde mal gibi oturup gün yapan, kısır yiyen, alışveriş kasan bir eş istemiyorum. iyi ya da kötü bir maaşa çalışan, para denilen bokun ne zorluklarda kazanıldığını bilen, "başı açık", fikri açık bir eş istiyorum. bu düşüncede olan, aldatma fikrinin aklının ucundan bile geçmediği kaç milyon adam var bu ülkede. tüm erkek seri üretimden çıkmıyor.

gerçek yalanın gerçeği 3: erkekler arasında adı konulmamış kurallar vardır. sevgili bulan adamın aramamasına gücenilmez. hiç bir şey olmamış gibi yıllar sonra gelse bile kendisi hakında kötü düşünülmez.

gerçek yalanın gerçeği 4: bu aslında biraz doğrudur. her erkek bu muhabbetleri yapar.

sonuç: yanlış eş/sevgili tercihi mal beyanına sebep olur.
güncel Önemli Başlıklar