bugün

erkeklerin kavga edebilmesi için belirli bir şeye ihtiyaç olmaması durumudur. çünkü çoğu nedensiz kavga edebilme potansiyeline sahiptir. dik bir bakış, atılan omuz darbesi yeter de artar bile...
sevgilisine,kardeşine asılınması, laf atılması vs..
çillikli ırkı yüzündendir. başka neden olucak?
gole giderken formasından çekmek.

forma orijinaldi yarraam.
halet-i ruhiye .
(bkz: güç gösterisi)
birinci sırada karşı cins meselesi. ikinci sırada karşı cins meselesi. üçüncü sırada karşı cins meselesi. dördüncü sırada karşı cins meselesi. işte beşten sonra falan ötekiler başlar yayında bir aksaklık olmazsa.
(sokak ağzı)
- oğlum geysen geyim de
+ yok olum öyle bir şey
- arkadaşınım ben, bak bende geyşayım
+ hıı geyim
- hahahaaa sıçtın moruk.
(bkz: fight club)
(bkz: tyler durden)
(bkz: stres atmak)
-naber yarraam
+iyilik senden
-oğlum versene borcunu lan
+lanlı lunlu konuşma siterim belanı
-allaaahhh...
(bkz: pes2010)
yaşanmıştır.

dövülmek istenen çocuk okul çıkışı köşeye sıkıştırılır ve şu dialog peyda olur :

- ben senin bacına yan gözle baksam nolur lan?
+ abi benim bacım yokki.
- niye yok yarraam. (pata küte pata küte tokat tekme sesleri).
- "düğünde oynıycam,oynamıycan" gerilimi.
- futbol.
- karı-kız meselesi.
- siyaset.
(bkz: kendini ifade etme biçimi olarak kavga)
genellikle sebebi bellidir. başka nedenleri de var ama en fazla bunun için kavga edilir.

(bkz: kadın)
futbol fanatizmi.
eşini, sevgilisine, annesine, kız kardeşine, ailesine laf uzatılması durumlarında.
(bkz: trafik)
Bazıları sorunludur. Durup dururken insanın huyunu bilmeden türlü şakalar yapması veya sağa sola sataşması.
erkeksi dürtülerdir, her erkek kavga etmelidir. kavga etmek bir sanattır, hele bir de bıçaklı jiletli kavga ise tadından yanmez. dayak yemek, dövmekten daha zevkli ve rahatlatıcıdır.

-kavga edelim, etmeyenleri ettirelim.
arkadaki aracın sürekli kornaya basması durumunda, kavga çıkma ihtimali oldukça yüksektir.
- şşşt baksana.
+ efendim.
- ne bakıyorsun lan.(pat küt pat küt)
erkeklerin kavga etme nedeni çoktur. her şey için kavga etme potansiyelimiz vardır. bir bakıma kavga etmek için neden falan da aramayız. yani erkeklerin kavga etme nedeni hem çoktur, hem yoktur.

evet, aslında çokluk yokluktur.

örneğin: "sonsuz sayıda kenarı olan çokgenin kaç kenarı vardır? bence hiç yoktur, çünkü o bir çemberdir."
egosunun darbelenmesidir.
güncel Önemli Başlıklar