bugün

bilinen bir gerçektir. yahu benim hatun olmasa bana kim gaz verecek bana baş danışmanlık kim yapacak. bazen tanrıya şükrediyorum . iyi ki zeki kadınlar yarattı diye.
feminist uydurmasıdır. kadınsız yaşamama rağmen buralara kadar geldim. onlar pek işime yaramıyor. evet.
ben o işleri hallederim. ama seksi unut.
Kadınlar da erkeklere muhtaçtır.
"Buralara kadar geldim" derken umarım kerhaneden bahsetmiyordur bazı yazarlarımız.

Ve Evet bu entry üstteki entrye cevap niteliği taşımaktadır.
Feminizm hareketlerinin zihinlere kazıdığı yanılsama.
Muhtaçlık ayrı mevzu...
Bir erkek yaradılış gereği bir kadına muhtaç olmaz.
Uzun bir hikaye editler anlatırım.

Öz olarak şunu demek faydalı:
Erkeklik ve kadınlık üzerimize giydirilmiş bir libas.
Az düşünmek gri hücrelerinizi öldürmez. Düşünün...ne diyor bu deli?!
yaşlı bekar bir erkek son günlerinde keşke evlenseydim demiştir.Yaşanan bir gerçektir.Akıllı olalım.
19 yaşından beri yalnız yaşayan ve şu anda 27 yaşında biri olarak, bir kere dahi hissetmediğim iddiadır.
PUHAHAHAHAHA

regl olan kimse öbürüne muhtaçtır.
vajinasından başka lutfedebileceği bir şeyi yok.

muhtaçmış.
erkek yalnızca isterse biriyle birlikte olur.
ah keşke sevilsem dediğimi hatırlamıyorum 10 yıldır.
bence tam tersidir. kadınlar erkeğe muhtaç varlıklar.
Bunu diyen düdük makarnası acaba hiç düşündü mü bu topraklar için canlarını feda eden erkekleri. Yada ne bileyim götü ısınsın diye kömür kazan madenci abilerimizi falan?
Bebeğim o senin dediğin senin gibileri ayartmak için kullanılan feminazi taktikleri. Asıl biz olmazsak bokun donar haberin olmaz. Güvenliğin yine %98'i erkeklerden oluşan kolluk kuvvetleri nedeniyle.
Kim kime muhtaç iyi düşün istersen...
Kesinlikle doğrudur, Kara erik hanımefendi %100 haklıdır. Mericiyim...
Karışılıklı bir muhtaçlık olduğu çok açık.
aynı kadınların da erkeklere muhtaç olması gibi. karşı cins yoksa, doğal seleksiyon gerçekleşemez. bir dişinin de iki hayati görevinden biri tür devamlılığıdır, ve s*ke s*ke bir erkeğe muhtaç olacaktır, olmak zorundadır.

sadece cinsel anlamda erkeklere nazaran çok daha profesyonel bir şekilde rol kesip, asalak erkeği "sanki erkeklere muhtaç değilmiş, ve üreme içgüdülerine sahip değilmiş gibi, cinsel ihtiyaçları da sanki olmamış gibi" gösterip çok rahat bir şekilde kandırabilmektedir. erkekler de garibim böyle saçma sapan yanılgılara girip kendi saygınlığını iyice yerin dibine indirmektedir.

bol s*kişli günler kızlar. sizi tek bir hareketinde maymuna döndüren erkeğinizi bulmadan önce, cinsel ihtiyacınız sanki yokmuş gibi uydu erkeklerinize rol kesebilirsiniz. size benden sonsuz izin.
MUHTAÇLIK KARŞILIKLIDIR. HAYATIN SÜRDÜRÜLEBiLiR OLMASI iÇiN.

HA MUHTAÇTAN KASTINIZ ERKEĞiN YEMEK, TEMiZLiK YAPAMAMASI, CiNSEL DÜRTÜLERi GiBi BAHANELERSE, KADIN OLARAK BUNLARI DÜŞÜNMEK KADINA ZARARDIR.
AYNI ERKEK, BU KADIN BANA PARAM iÇiN MUHTAÇ, EKMEK, YEMEK VE KUAFÖR MASRAFI iÇiN MUHTAÇ DEDiĞiNDE HAKLI ÇIKARTIYORSUNUZ.
Bazıları muhtaçtır bence.
cinsiyetler birbirine muhtaç değildir. örneğin seks için eşcinsellik diye bir kavram var. yaşam için de muhtaç değildir. elinden hiçbir iş gelmeyenler derdine yansın. muhabbet için hemcinsinden iyisini bulamazsın. yalnızca duygusal bir boşluk olabilir içinde buna da mecbur değilsin. insanlığın soyunun devamı olarak bakanlara da şunu söyleyebilirim; burada erkek kadın birbirine muhtaç değil, insanlık buna muhtaç. insanlık adına çocuk yapma mecburiyetinden dolayı sana muhtacım diyen bir insan göremezsin. iki cinsin birleşmesi olayı da birbirine muhtaç olduğu için değil birlikte yaşamaktan keyif aldığı için olur. burada yine bir mecburiyet vardır diyenler eşcinsel birlikteliklere de bir kılıf bulsunlar.
Valla ben hanım olmasa en fazla bir hafta yaşayabilirim. Yumurta kırmayı bile beceremem. Ordan anlayın.
Yetistirilme tarzından kaynaklanır.

Erkek çocuklara bir sorumluluk verilmezken kız çocuklarının gulmesinden giyimine kadar müdahale edilirse boyle degisik bireyler yaratılır.
Ev işi yapamayan erkeklerin bir kadının çekip çevirmesine gerçekten ihtiyacı vardır bu dogru ama işi ve parası olmayan bir ev hanımının da bir erkege ihtiyacı vardır.

Cinsel manada da her iki taraf birbirine muhtaçtır. Kimse gurur yapıp yok biz muhtaç değiliz demesin.

Ben kesinlikle elinden hiçbir iş gelmeyen bir adamamım. Annem veya kız arkadaşım olmasa evimi bol götürür.