bugün

türk erkekleri gitsin yerine italyan erkekleri gelsin dediğim durumdur.
kadında ruhta mı var? nefes yetiyor diye biliyorum...

ayılığımızı tescilliyelim ne olur ne olmaz.
kızların kendilerine bakmadan türk erkeklerine söylenmesi durumudur erkeklerinde ona benzer söylemleri vardır ancak kızlar alınır diye dışa vurmaz bizde isteriz ki italyan kızlarını rus kızlarını ama kırıcı olmayız ayı olmamak için bu yüzden kimin ayı olduğu büyük bir ironi.
ayı olmayan erkek yoktur, bunu bastırmış erkek vardır. merak ediyorum o ince dediğiniz adamların bilinçaltını ortaya çıkarsalar ne olur?
(bkz: anlayamazsınız)
kadınların dengesizliklerini erkeklerin ayılıkları şeklinde yorumlaması durumu. Aslı astarı yoktur.
böyle sorunlarımız kaldı mı cidden? kızlarımızın böyle bir derdi var mı? ruha hitap eden kavramlar tedavülden kalkalı birkaç sene oluyor, yozlaşıp maddesel metalara hepsetmişken ilişkilerin dayanak noktasını hangi ruhtan bahsediyorsun? ama ben seni anladım, sevgilin seni senden daha büyük memeleri olan biri için terketti, sen de şimdi bu mottoya sarılıyorsun. haktır sana.
belkide armudun iyisi sensindir. (optimist bakış açısı)
Cebinde canlı varsa kadınlar seni anlıyor. ruh muh, duygu falan hikaye iş canlıda bitiyor çünkü kadınlar ruhlarını satan birer fahişe, bedenlerini satanlara da orospu deniliyor.
yin ile yang gibi bişey herhalde bunlar, birbiri içerisinde yer alan, birinin varllığı öbürünün varlığın belki rahatsız etsede birbirleri olmadan var olamayan şeyler.birbirlerinin varlığı ile gerçek olan, yaşayan...bazen erkeğin düşüncesizliği kadının inceliği, bazen kadının inadı, çocukluğu, erkeğin isteği ve sebatı...
bütün genellemeler gibi saçmadır.