1. 1.
  saygılar..

  öncelikle başlık karakter sınırına takıldıgı icin bu sekilde bi düzenek kurdum...

  ''erkeklerin kadınlardan daha temiz oldukları gerçeği'' olacaktı. artık orada ses düşmesi mi var, ne sikim varsa var. imla deyip gelmeyin üstüme.

  tanımımızı yapalım evvelinde. erkek cinsinin kadın cinsinden her halukarda daha temiz olması durumu.

  toplumumuzda yanlış bilinen gerceklerden biri de bu olgudur. yani bakım ile temizliğin birbirinden ayırt edilememesi. kadınlarımız bakımlı oldukları icin temiz olduklarınıda zannediyor olsa gerek her kulvarda erkegin pisliklerinden yakınır durur. hergün kuaföre gitmek, hergün oje sürüp parfüm şişesine dalış yapmak temizlik göstergesi degildir sayın kadınsı bayanlarımız. temizlik, elden ayak parmaklarına kadar cok ince bir cizgide yolculuk yapar. en basiti ile kadınların yüzlerine hergün sürdükleri envai çeşit boya makyaj malzemeleri ne kadar pis olduklarının bir göstergesidir. erkekler ise gerek iş icabı gerekse kendilerine verdikleri deger yüzünden hergün traş losyonları ile traş köpükleri ile ciltlerinin temizlenmesine yardımcı olur. bir kadın kasık kıllarını agdadan agdaya temizletir. çogu erkek ise her duş olmasa bile 2 duşta 1 bu aktiviteyi gercekleştirir. kadın milleti erkegin sürekli olarak klozet cevresine idrarlarını yaptıklarından yakınır durur lakin, unutulmamalıdır ki o tuvaleti kullanıp bok parteküllerini bırakan kadınların bu ayıbını erkeklerin kamışlarıyla klozet cevresini ve kalan bok parteküllerini temizlemelerine borclular.

  edit: evet farkındayım anlam bakımından zengin, imla bakımından zayıf bir manifesto oldu. am sory.
  3 -1 ... plastic dreams
 2. 2.
  her konuda oyle mi bilinmez, ama umumi tuvaletler konusunda erkek tuvaletlerinin daha temiz oldugu gerçeği su götürmez bir gerçek.
  -1 ... sentius55
 3. 3.
  kadın olarak tamamen katıldığım önermedir. dağınık olmaları ayrı bir konu fakat cidden temizlerdir. akarları yok kokarları yok.
  1 ... birsen eksiktin
 4. 4.
  Durumu o kadar güzel açıklamışsınki bu entrynin üstüne yazacak bir şey bulamadım
  alkışlar.
  ... famus
 5. 5.
  saygılar..

  temizlik imandan geliyorsa ve kadınların pis olduklarını kabul ediyorsak, bu aynı zamanda onların imansız olduklarının göstergesi de olabilir mi?
  ... plastic dreams
 6. 6.
  tam aksine her zaman kadınlar erkeklerden temizdir. erkek pistir.
  3 -2 ... selia
 7. 7.
  Hepimiz aynı bokun yolcusuyuz. Ne erkeği ne kadını farkeder.
  ... selimtosun
 8. 8.
  Her gün banyo yapan, 1 kıyafeti ikinci gün giymeyen bir erkekle hala tanışamadım :( karşılaşırsam nikahıma alacam ulan..

  Olmayan gerçektir.
  3 -3 ... motorlari maviliklere