1. 1.
  anadolu da özellikle yaşı kemale ermiş kadınlara ait bir inanıştır.

  kadınların giyim tarzına bakıp ; hiç böyle bacağını, poposunu, göğüs arasını gösterecek tarzda giyinen bir erkek göremezsiniz deyip erkekleri namus timsali olarak ilan ederler. sallama değil , cidden var böyle bir inanış.
  3 -3 ... uluyanardag
 2. 2.
  kadının namusunun neden erkekten sorulduğunun cevabıdır.
  ... demesved
 3. 3.
  namusdan kasıt evli olmadığı biri ile cinsel münasebet ise bu işlem tek başına yapılamayacağından namussuz erkek sayısı "en az" namussuz kadın sayısı ile eşit olmak zorunda. homoseksüel ilişkiler de eklendiğinde matematiksel olarak namussuz erkek sayısı daha fazla çıkar.
  2 ... zihinkrizi
 4. 4.
  namus kavramının iyice irdelenmesi gerekiyor, erkek durduk yere niye kıçını başını açsın.

  ayrıca dünyada veya türkiye üzerinde kadın kıtlığı olduğunu varsayarsak erkeklerin cilve yapmasına gerek yok varsın kızlar yapsın böylesi daha iyi,

  bu arada alınan son bilgilere göre avustralyada erkek kıtlığı varmış*
  ... walcott39026
 5. 5.
  boş insan tespiti, bir başka deyişle sıçmık. arkadaşım ne istiyorsunuz şu kadınlardan. taşağınız sikiniz var diye kendinizi otomatikman her konuda üstün yaratılmış insan mı sanıyorsunuz? sözlüklerde her gün kadınlara kızlara bi dolu laf edip duruyorsunuz. iğreniyorum lan sizden!
  2 ... vedalar soguk olur siki giyin
 6. 6.
  kadının namusu erkeğin elinin kiri mantığı malesef bazı andavallarca hala savunuluyor. erkektir yapar diyorlar. yok arkadaş erkeklerde namussuz olabilir. nitekim çok namussuz tanıdığım var. ama hiçte bir tepki görmüyorlar. aileleri bile övünücek neredeyse zamparalıkları ile.
  ... umudu baki olan adam
 7. 7.
  kadınların namuslarını bozanın erkekler olduğu düşünüldüğünde mantıksız gelen bir düşüncedir..
  1 ... presidente
 8. 8.
  Aynı zihniyete kuma olma sistemi de ne kadar doğru geliyorsa bu da yadırganamaz.
  (bkz: azmış kadın normal hale dönmesi için ne yapmalı)
  ... yalnizlik senfonisi
 9. 9.
  bir yerlerini açıp göstermeye çalışan erkeklerin pek olmamasına karşın sürekli bir yerlerini gösterme çabası olan kadın popülasyonunun yüksek olmasından dolayı doğru olabilecek durum.
  6 -7 ... ultraviyole
 10. 10.
  en azından vermiyoruz.
  1 -2 ... htugay