bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    her ne kadar kadın erkek eşitliği filan desek de gerçek olan durumdur vesselam.şimdi kadın arkadaşlar karşı çıkacaklar bana cinsiyetçi filan diyecekler ama.bu karşı çıkacak arkadaşlardan birini ele alalım.erkek olsaydı bu arkadaş şu anki boyundan yaklaşık 15 cm kadar daha uzun,çok daha güçlü,psikolojisi daha dengeli ve daha sağlam,daha az duygusal daha çok mantıksal,analitik zekası daha gelişkin birisi olacaktı.bütün bunları üstünlük olarak görmüyorsa ayrı mesele.bakın cinselliğe girmedim bile.
    5 -6 ... fattantan
  2. 2.
    (bkz: he öyle öyle)
    3 -3 ... tatlibirhuzundalgasi
  3. 3.
    (bkz: üstünlük ancak takvadadır)

ama yine de böyle bir gerçek var. yıllarca dünyayı ve ülkeleri yönetenlerin erkek olması hatta aileyi bile yönetenin erkek olması buna kanıt olarak gösterilebilir.
    1 -5 ... mantardan zehirlenen mario
  4. 4.
    erkeklerin kadınlardan üstün olduğu gerçeği olarak açılan başlık nedir ya! insanlar eşittir kadın yada erkek sınıflandırması değil...
    erkek ve kadın eşit değildir her zaman denktir. eşit olsaydı aynı güç ve duygusal yapıya sahip olmaları gerekirdi. denklik özel ve önemlidir. matematik bilmeyenlere anlatım her zaman daha zordur!
    1 ... ikinokta altalta
  5. 5.
    evet ama yalnızca fiziki açıdan. yani bir yere bir şey taşınacağı zaman, ağır bir şey kaldırılacağı zaman üstün olduğunuzu kabul ediyoruz.
    2 -1 ... garfieldelif
  6. 6.
    öyle bir gerçek yoktur...
    1 -1 ... pembemit
  7. 7.
    erkek isterse dünyayı fethetsin, sonunda gelip yine kadın için ağlayıp sızlıyor. yine kadına köle oluyor.
    2 ... feeling good
  8. 8.
    (bkz: yok öyle bi dünya)
    1 ... allahsizkurbaga
  9. 9.
    bunca yıldır am sevdası dışında başka zayıf noktası olmayan erkeklerin, elinden şekerini alsan ağlayan bayanlarla savaşıdır.
    1 -2 ... egolarimitatminet
  10. 10.
    Nerde olduguna göre değişebilecek önerme.
    ... kafabimillon