1. 1.
  çoğu erkek için geçerli bir önermedir efendim. nasıl kadınlar erkekte bir tek güce bakıyorsa erkekler de kadında bir tek güzelliğe bakar. ideal çift, güzel kadınla güçlü erkeğin birleşmesidir zaten.
  edit: bu başlığın güzellik başlığı ile bir alakası yok dostlar, yoksa aramaya ben de inanıyorum. topyekün güzellik kavramı değil, kadınlarda güzelliğin erkek için gerek ve yeter şart olması tartışılıyor.
  (bkz: anlamaya inanmak)
  1 ... jumanji
 2. 2.
  ara: güzellik
  (bkz: aramaya inanmak)
  1 -1 ... it the fuck
 3. 3.
  hüsranın başlangıcıdır. güzellik kıçta değil baştadır.
  2 ... collector
 4. 4.
  akıllılık eden erkektir. kadınlarda iç güzelliği arayan erkektir. o nesil bu nesil derken, zar zor adamakıllı bir kız bulacağız da hani, bir dahaki nesillerin haline vay efendim vay.
  3 ... dun gidecegim yarin geldim
 5. 5.
  esasında iman ararlar. kim neye ve ne derece iman ediyorsa onu arar.
  bulursa o kadını çirkin bile olsa sever. daha doğrusu onu çirkin olarak görmez. o onun için dünyanın en güzel kadınıdır.

  lakin bir müddet sonra o kadın "ee o kadar da değil artık" diyerek iman derecesini aşağı düşürür ise (kimbilir belki de tanışma safhasında rol yaparak imanlı gözükmüştür) erkeğin gözleri o anda açılır ve kadının tüm çirkinliğini algılar.

  sonrası, ilişkinin bitmesi, an meselesidir artık.

  kadın ile erkek arasında:
  güzellik mübadele edilebilen bir değerdir. yalnız kendine eşit miktarda para ile mübadele edilebilir.
  para mübadele edilebilen bir değerdir. yalnız kendine eşit miktarda güzellik ile mübadele edilebilir.
  iman mübadele edilebilen bir değerdir. yalnız kendine eşit miktarda iman ile mübadele edilebilir.
  -4 ... cilveloy nanayda
 6. 6.
  Erkegin doğasinda vardir güzel kadını bulmak Diş güzellik onemini asla yitirmez Bu erkektede.geçerlidir.
  ... hasan 4107
 7. 7.
  35+'ı geçen erkeklerde durum çok farklıdır, tek başına güzellik asla yeterli olmaz.
  5 ... keshberfo
 8. 8.
  ben dolgun meme ve 1.70den uzun boy da arıyorum. birde dolgun dudak ve küçük burun arıyorum. aramadığım tek şey bıyık ve kıl.
  1 -1 ... kan tutan kasap
 9. 9.
  belli yaşlarda belki arıyorlar. ancak kişilik oturup, bir ilişkinin sadece güzellikle yürümeyeceğini anladıklarında beraber güzel vakit geçirecekleri, gündeme, hayata dair konuşabilecekleri, dertlerini, mutluluklarını paylaşabilecekleri kadınlardan hoşlanmaya başlıyorlar. erkeklerin bu kadar basit, tek derdi seks olan varlıklar gibi gösterilmesine karşıyım.
  5 ... nadia nadia
 10. 10.
  bir durum tespiti. ama aslında tamamen öyle değil bence. " güzellik" dediğimiz olgunun çeşitlilikleri gün geçtikçe değişkenlik gösterebiliyor. yani huy güzelliği, ilgi güzelliği, fiziki güzellik, sima güzelliği vs vs. bütün bunları bir araya koyarak "güzellik" noktasında birleştirme yaptığımız söylenir mi söylenmez mi bilemem ama biraz bakmak ile de alakalı. gönlünüz sevmiş ise eğer, kafanıza kimse soru işareti koymamalı. gönlünüz sevmemişse de zorlama yapmak da doğru değil.
  3 ... en asaletli duygularin adami