bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  erkek sürücülerin, kadın sürücülerden korkması, kimilerinden itinayla kaçması durumudur.

  katılıyorum evet kesinlikle haklılar. sağ şeritten sol'a geçip de tekrar sağ şeride geçmeleri o kadar uzun sürmektedir ki bütün trafik birbirine geçmektedir o anlarda.

  Üstelik sağ şeride tekrar geçerken önünüze çat diye kırma ihtimali yüksektir. frene ve kornaya bastığınızla kalırsınız.

  dikizleri kısa sürede kontrol edip yer değiştirmek bu kadar mı zor anlamıyorum ki!

  park edişleri tam bir şaheserdir, kassan öyle park edemezsin. arabanın sadece burnunu içeri sokmayı park etmek sanıyor kendileri. iki arabanın arasına park edebilmeleri için 10 metre mesafe gerekmektedir.

  Kırmızı ışıklarda dikizden ruj tazelemekten yeşil ışığı görüpte hareket edemezler. illa basacaksın kornaya!

  koltuk ve direksiyon mesafesini hiç söylemiyorum bile. abuk subuk yerlerde çarpabilirler, çizebilirler.

  bir bayan olarak isyan etmekteyim. sizlere allah'tan sabır diliyorum.

  Araba kullanmak reflekslerini hızlı kullanabilmeyi, hızlı düşünebilmeyi gerektirir. Gardrobun karşısında kıyafet seçer gibi beklemeye gerek yoktur.
  4 -4 ... herasta
 2. 2.
  (bkz: kadın şoför kaza yapmaz yaptırır)
  ... giallo e blu
 3. 3.
  Sevgili erkekler,
  Bir bağyan olarak hemcinslerimden çok dertliyim, araba bile kullanamıyor yellozlar. Oysa ki ben öyle miyim? Arabam var, çoh da güzel sürerim, diğer kızlardan hem daha zeki hem de daha hızlıyım, sabahları ne giyeceğimi hemen seçerim. Bu güzel yazıyı sezen aksu'dan beni al onu alma ile de tamamlayınca maksatı hasıl ederim.
  4 -2 ... sarilaci
 4. 4.
  kadın sürücüye bakaraktan kaza yapma ihtimali yüksek olduğundandır.
  toplu taşıma araçlarımız bu bakımdan şahanedir.
  ayrıca nasıl benzin alım lan 3 kuruş parayla.
  iyidir otobüs falan.
  ... bottle of rum
 5. 5.
  (bkz: kadınların erkek sürücü fobisi)bu başlık böyle olmalıydı. kadınları trafikte sıkıştıran, olur olmaz yere korna basan, laf atan erkek sürücüler yüzünden oluyor ne oluyorsa. gayette güzel kullanırlar kurallara çok daha dikkat ederler. ne yazık ki bazılarını bunu hala anlamamakta ısrar ediyor.
  2 -2 ... mishel
 6. 6.
  bu dünyada kadınlar kadar kararsız bir canlı varsa ben de saçımı kazıtırım arkadaş. ay bu kolyeyi mi taksam, bu ayakkabıyı mı giysem, şöyle nası oldu, bu pozisyonda nasıl oldu... neyse ne amk giy birini git işte sanki millet onu mu inceliyecek, yıldız geçidine mi çıkıyorsun. kısacası bu kararsızlıklarını trafikte de gösterirler. ay sağa mı girsem, solda araba var mı, makyajım çok mu abartı olmuş, acaba pişti olacak mıyım sorularının hepsi aynı anda kafasında dolaştığından son derece dikkatsiz olurlar. verecekleri her karar tamamen bilinmezliğe dayalıdır. işte bu yüzden trafikte kadın gördüğüm zaman kendi can sağlığım için bariyerlere sürtünmeyi tercih ederim.
  -1 ... tankernejla
 7. 7.
  http://haber.mynet.com/ya...m_source=Mynet_HomePage_3

  yukarıdaki link bunun sebebi olabilir. şoförlük kadın işi değil.
  ... haklisin tamam sus
 8. 8.
  toplumda burnu beş karış havada gezen, erkekler tarafından hava basılmış kadınların trafiğe çıkmasından Mütevellittir. ulan kadın kırmızı ışıkta arkamdan çarpıp bir de inip atar yapıyor arkadaş, Hayır sorumlusu da yine erkekler bunların.
  ... raduyev
kapat