1. 1.
    etrafınıza bakarsanız görebileceğiniz gerçektir. 150 cm boyundaki kız erkek şöyle olacak, böyle olacak diyor ancak 150 cm erkeğe burun kıvırıyor. eğer erkekseniz, kendi boyunuzdan 1 cm bile ufak kızla çıkmayın ki bunların götü kalkmasın. onlar kendilerinden 1 cm ufak erkekle çıkmıyor. ama yarı boyunda kızla çıkan bir sürü erkek görüyorum. çünkü neden? salaklık erkeklerde. bu kadar merhamet edilecek canlılar değil bunlar. onların size etmediği merhameti siz onlara ediyorsunuz ama hak ediyorsunuz, ne diyeyim.
    9 -2 ... anambunelan
  2. 2.
    Erkek olarak söylemiyorum ama şu bir gerçek kadınlardan daha duygusal ve merhametliyiz.

kadın kadını kıskanır, hatta en yakın arkadaşını bile kıskanır ve türlü türlü entrikalar çevirirler ama biz erkekler öyle miyiz kardeşim dediğimiz insanın başarısını kutlar, o'nun adına seviniriz. bir şey yaptığından takdir etmesini biliriz.

kadın-kadın ilişkisi tamamen kıskanma üzerine kuruldur.
    erkek-erkek ilişkisi dostluk, kardeşlik üzerine kuruludur.

bunu kaç kere gözlemledim.
    5 -2 ... bay efendi
  3. 3.
    erkek-erkek ilişkisi dostluk kardeşklik diyen yazara soruyorum.

yanındaki adam yarın öbür gün kuyunu kazdığındada aynısını düşücek mi.
    -6 ... soren
  4. 4.
    siz çevrenizdeki insanları tanıyamıyorsanız, oda sizin sorununuz demektir.
    1 ... bay efendi
  5. 5.
    tanıdığınızı sandığınız insanlar sizin nasıl düştüğünüzü görmek istiyor olabilir.

devam.
    -2 ... soren
  6. 6.
    çevremizdeki insanlar kız olmadığı için sorun olmayan durum. kızlar düşünsün.
    ... anambunelan
  7. 7.
    kendimizden bir cm bile kısa olmayan kızı nereden bulacağız acaba? kadın doğal olarak erkekten kısadır.
    2 ... umudu baki olan adam
  8. 8.
    çevresini (eşini, dostunu, kardeşini) organize etmek tamamen kişinin elindedir. bir insanı zaten çevresindeki insanları baştan tanıyamazsa, sonradan hiç tanıyamaz. yarın bir gün ayağı kaydığında geç olur. gözlem yeteneği zayıf insanlar sürekli etrafındaki insanların tehlikesi altındadır.

siz tüm sırlarınızı ortalık malı gibi sererseniz, dost dedikleriniz, dost değil, çıkarları için etrafınızda pır döner.

dost dediğin senin ayağını kaydırmak, düştüğünü görmek için değil, ayağa kalkman için çabalayandır.

böyle bir dostunuz yoksa zaten, dostum var demeyin. çıkarları için dostum var deyin.
    2 -1 ... bay efendi
  9. 9.
    erkekler unutur, kadın asla unutmaz.
    ... monk of monkmountain
  10. 10.
    estagfirullah efendim o sizin merhametiniz değil, abazalığınız.
    hahahah.
    2 -1 ... hislibiri