1. 1.
  Kizlar da erkeklerinkine bakar.
  7 ... louisa clark
 2. 2.
  anca bakıyorsak o götler nasıl sikiliyor yahu.

  kafaya koyduğum her götü elde ettim.

  hatta sadece göğüslerini emdiren pantolonunu çıkarmayan eski sevgilimi ikna ettiğim de şaplak ata ata kıpkırmızı etmiştim götünü.

  bir yandan da bak o kadar naz yaptın gene iki elimin arasında götün demiştim.
  -3 ... maskulist
 3. 3.
  erkek kadın götüne bakar, kadın da erkek götüne. ama şunu bilmezler: bakışanlar götlerden başkası değildir.
  ... monk of monkmountain
 4. 4.
  erkeklerin kızların götüne bakması
  3 -1 ... teflon
 5. 5.
  kedilerin karınları patlayacak kadar tok oldukları zamanlarda bile kuş görünce tamamen içgüdüsel refleks ile kuşa atlamalarına benzer. 15 yaşındaki erkekte bakar 70 yaşındaki erkekte. engellenemiyor neredeyse tamamen şartlı refleks. bazen amcaları görüyorum ayakta zor duruyorlar neredeyse ama geçen kızın arkasından ağır çekimde zar zor dönüp bakıyorlar. adamlar resmen kalan hayat enerjilerinden yiyiyorlar lan dönüp bakacam diye.

  kızlar bile birbirlerinin ardından bakıp durum değerlendirmesi yapıyor. daha dün akşam avm önünde sigara içen 2 kız yoldan geçen kızlara önce önden geçtikten sonra arkadan bakıp kritik yapıyorlardı. merak ettim yavaş geçtim yanlarından çaktırmadan ne konuşuyorlar duyayım diye. bildiğin not veriyorlardı orası öyle burası böyle diye.
  8 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  kızlar da götüm taş gibi dursun diye daracık giyiniyor squat falan yapıyor biz erkekler için bakalım diye ne uğraşıyor garipler.
  ... maskulist