bugün

tartismaya acik olmayan bir gercektir.
Lezbiyen lafıdır.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
bunu söyleyen her seferinde sifon mu çekilir diyen bir kız arkadaşımı görmemişler.
'hayatın sillesini yemiş hatunlar' kadrosuna 1 kişi daha ilave edildiğini gösteren cümle.

canım benim, kıyamam.
büyük ihtimale bir hayal kırıklığı ya da travma sonucu varılmış bir tespittir. halbuki, dün arkadaşlarımla alışveriş merkezinde sıcak çikolata içerken, bir yan masada tek başına bekleyen teyzenin...oğlunun arkadaşını tanımak için orada olduğunu gördüğümde.. ve o kızın teyzenin evladının gözlerinin içine ne kadar anlamlı ve derin baktığını müşahede ettiğimde... bu tip bir yargıya kesinlikle varılamayacağını düşündüm.
Hakikaten ya (bkz: asansörde yiyişen dayılar)
kadınlar kadar iğrenç değillerdir ama.bir kadın regl olduğunda cinsel organından gelen kokuyu alın bir kere bakalım kusmak nasıl oluyormuş anlarsınız o zaman.
(bkz: öyleyse böyle)
(bkz: insan kendisini görmezmiş)
kuyruk acisini yogun bir sekilde derinliklerinde hisseden kezban soylemidir.
guzel bi kiz olsa zaten erkeklerle bir problem yasamazdi.
bir feminist ya da lezbiyen söylemidir.
Öz eleştiri yapacak olursak bi bakıma doğru olan hadise.

Kıllıyız lan. Kadınların bacakları pürüzsüzken bizimkiler kıldan gözükmüyor. Hele bazılarımız var ki sırtları bile kıllı. Her iki cinste de kıl çıkıyor ve sadece kadınların alıyor olması düşündürücü.
gerçekten biz erkekler igrenciz. o ney amk. sokak ortasında burnunu karıstırmak, sümkürmek balgam atmak, kızların yanında küfretmek, yılbasında taksımde vs. yerlerde turistleri taciz etmek, karısını colugunu cocugunu öldürmek. bizim türk erkeklerinin bilinclenmesi lazım. sonra vay bız nıye elizabethiz diye aglıyorlar. amk sen kızların önünde bu hareketlerı yaparsan hangı kız bakar sana.
insanın iğrenç olmasındandır. (tabi buradaki "erkek" insanın erkeğini işaret ediyorsa.)

insan, türler arasında en iğrenç olanıdır. erkek de kadın da iğrençtir dolayısıyla. ama kadın, daha bayağıdır... daha yüzeysel... faydacı... duygusuz... adi...
erkeklerin iğrenç olduğunu düşünen varlıklar, nasıl dünyaya geldiklerini unutmuş gibiler.
ilk geceden sonra terkedilen kezban söylemi.
Sevgilisinden ayrılan kızın klişe lafıdır.
erkeklerin değil insanların iyrenç bireyler olmasıdır.

he erkek olur kadın olur. bir gruba, cinse, ırka yama yapılamaz.
değillerdir efendim. her insanın iyisi var kötüsü var. genelleme yapmak doğru değildir.
iyrenç olup olmadıklarını bilemem ama bazılarının iğrenç olduğunu kabul ediyorum.
Öyleyiz hakkaten dediğimdir. Erkekler iğrençtir, öyleyiz hakkaten. Kadınların ise hiçbir şey yapmasına gerek yok. Zaten kadın olmuş olması, erkeğin beğenmesine kafidir.

25 yıllık yaşantımda farkına vardığım tek gerçek.
sevgilisiz yaşamamın tek sebebidir ossuruyorlar lan.
(bkz: bokuna iki yumurta çakıp yenecek kızlar)

utanmadan şunu diyorlar ya.
ay çıldırıciim.
kasap bu karının pardon kitabın ortasından konuşur.
Saçlarını kurutmaya üşendiği için duş almayan varlık temiz erkek iğrenç öyle mi?

Çok iğrençleşmeyelim bence!