bugün

(bkz: sakallı)
her gün aynı koridorda, yan yana sınıflarda okuduğu, her gün gördüğü birinin ' günaydın ' demesine ted bundy ile karşılaşmış tepkisi veren kadın tipinin birinci sırasına oturduğu kategori. ' ben erkekleri üzüyorum ' diyerek egosunu şişiren kibirli tip ikinci sıradadır.
para düşkünü, kıllı, türbanlı kızlar.
kültürsüz ve ferasetsiz olanları başta gelir. Ki bu sözlükte aşırı derecede kaynamaktadır. sonumuz hayrola kim öle kim kala............
şişman tiki.
saygısız, sabırsız, gerizekalı, sahte ve makyajlı kadınlar. birde güzelim gencim diyerek her erkeğe verici burnu havada tipler.
kendini dünyanın en akıllı en güzel en sexy insanı zanneden kadınlar. *
erkeklerin çıkarlarına aykırı olan her kadın erkeklere itici gelir. onlar koyun sever. istisnalar hariçtir.
küfür edenler, sıkça argo kelime kullananlar.
stockholm sendromu na sahip kadınlar.
memelerini açmayanlar. açsalar negsel olur yeaa.
olgunluk aradığını söyleyip kendinden yaşça büyüklerle çıkanlar.
sürekli erkek arkadaşından bahsedenler azalarak bitsin artık birader.
1,62 boyunda, duba gibi olup bir de bunun üzerine mini etek giyip civciv sarısı saçlarla dolaşanlar bu gruba dahildir.
(bkz: kusasım var kusamıyorum)
Sürekli para yiyen eli bir kez olsun cüzdanına gitmeyen kadın.
sevgilisi olmasına rağmen göz çapkınlığı yapan kadınlar.
geçen yaz metroda gördüğümdür. ergen kızımız koltuk altındaki kılları maşallah beslemiş büyütmüş. bi de sıfır kol giyip ifşa ediyor.
(bkz: tıknaz)
sütyensiz ve sarkmış.
pis olan kadındır. işine gelmeyip, terslendiğinde ağzı bozulan çirkef leş kadınlardanda iğrenirim, kendini sonradan tanıtan insan.
tespih sallayan tipler.
günaha davet eden, şeytanın kulu/maşası kadınlardır.

şeytanla işbirlikleri sonucu cennet'e girebilmeleri için 100 aptal erkek bulmaları gerekmektedir.
bunu da bir parmak şıklatmasıyla rahatlıkla yapabildikleri için çoğumuzun canını sıkmakla birlikte şeytanın halimize kıçıyla gülmesini sağlamaktadırlar.

(bkz: şeytanın uşakları)
- sigara içenler.
- taytlı kadınlar.
- aşırı parfüm veya deodorant kullananlar.
- kötü kokanlar.
- kıllı kadınlar.
- kucaktan kucağa koşanlar.
- kaşarlar.
- kabak çiçeği gibi açılanlar.
- küfürlü ve argo konuşanlar.
- aşırı makyaj yapanlar.
- dizi müptelaları.
- lüks hayat düşkünleri.
- kendini tanıtırken "ben x" demek yerine "x ben" diyenler.
- mağdur yerine madur diyenler.
- "tabiki de" uydurma kelimesini kullananlar.
şimdi özgüven başka birşey, gerizekalılık başka birşey.
küçük dağları ben yarattım nidasıyla yürüyen, az mevkii makam sahibi olup parayı da bulunca kendini kaybeden kadınlar gerizekalıdır.
burnundan kıl aldırmayan, kendini şişiren de şişiren bu kadın tipi iğrençtir işte.
bilmezmi ki, doğuştan eksiktir. gücünün, aklının yetmediği noktalar vardır.
kendini dünya güzeli sanan ve adam yerine koyup dinlemeyen tipler.

not: şuan böyle bir kızla iletişim kurmaya çalışıyorum.