bugün

efendim kızlar üzülünce ne yapar ağlar depresyona girer çikolata falan yer dimi. ama bu haftalarca hatta aylarca süregelebilecek uzun bir süreçtir.

fakat erkekler üzülürler. evet üzülmüyorlarmış gibi yapsalar da üzülürler. sonra içerler. 3 gün sonra 'hobaa nerde ortam ben orda yansın dünya kimin umrunda' modunda sürterler.

tabi bilemeyiz bu depresyonlarının dışa vurma şekilleri mi.

ama tavsiyem şudur ki 'üzülünce ağlayın bee kimin umrunda'
ağlayarak üzülme belirtisinden çok daha etkili bir metoddur. hem erkekler ağlamaz lan.
üzülünce ağlamayı erkeklikten saymayan adamın kendini içkiye verip herşeyi unutması kendi zayıf kişiliğinin açıklayıcısıdır. ama her nedense ağlamayı acizlik gören aynı insan içmeyi de erkeklikten sayar. içince karıya kıza olan aşırı düşkün hallerinin kepazeliğinide yine sarhoştum hatırlamıyorum kepazeliğine bırakır.
herşeyi unutmayız. aksine herşeyi hatırlarız kafa kısa devre yapar neyi düşünüceğimizi şaşaırıp bu durumdan zevk alırız. bence..
aslında tam tersi geçerlidir. Bir erkek içtiğinde, bilinçaltına alttığı şeyler su yüzüne çıkar. Birisini unutmak istiyorsanız, deneyeceğiniz son şey içmek olmalıdır. Acıyı uzatır.
genelleme yapıldığında yanlış teşhistir. ben 20 senedir içiyorum ama isterseniz geçen 20 senenin kitabını yazarım.
güncel Önemli Başlıklar