bugün

- olum 84'teki finalde vural'ın o şutu direkten dönmese zor alırdınız kupayı.
+ hadi lan! bi kere ofsayttan attınız zaten beraberlik golünüde uzadı maç. hala bik bik bik...
- bik bik bik...
(bkz: ben erkek değil miyim)
insan, güzel hatıraları hep hatırlamak istediği için bu anılarını kolay kolay silmezler.
hele hele galatasaraylıysa bu hatıralar hafızalarda geniş yer tutar.
+ 3 paragrafı ezberleyemedim mnskym kalcam yine
-olum salla frankfurt- bayern macı var onu izleyelim
+frankfurt deyince aklıma geldi, galatasaray-frankfurt maçını hatırlıyomusun, 13 mart 1989
-evet olm altıncı dakikada ugur tütüneker sol carprazdan sol ayagıyla tavana asmıstı, sonra pıtıpıtıpıtı koşup
kapalıyla kale arkasının birleştiği yerdeki tel örgülere tırmanmıstı.hatta sarı kart görüp cezalı duruma düştü.
+evet sonraki turda roma macında cok aramıstık. yerine mustafa kocabey oynamıstı
- o maçıda kız arkadaşımla izlemiştim
+hangi kız arkadaşın?
-valla adını tam hatırlamıyorum gizem yada gamze olması lazım
ben de bulunmayan özellik fakat maç dediniz de hiç unutmam 88 senesinde rıdvan ne güzel gol atmıştı altay a.
Bu klasmana giren en manyak erkek ulusu amerikalılar olsa gerek. amerikan futbolu ve beyzbol takımlarının taraftarları çoğunun kronolojik sırasını ezbere biliyorlar.
bayanların kızmaması gereken bir durumdur. nitekim erkekler maçlara öyle bi konsantre olurlar ki, bayanları düşünmedikleri** tek ortam maçlardır ve benzeri muhabbetlerdir diyebiliriz.*

bu yüzden diğer tüm alanlarda bayanlar hakkında akıllarının bir köşesinde bir düşünce olduğunu söyleyebiliriz. tabi bayanın kendisiyle ilgili olanlar nadirdir.
(bkz: ilk defa maca giden cocugun heyecanı)
genelde erkekler için en önemli şey maç olduğu için hiç unutulmayacak zafeler var tabiki kendi takım başarılarını herkesten ii bilir bu yüzden erkekler için maç konusunda bilgileri fazla abartılacak birşey diil her erkeğin bilmesi gereken şeyler çünkü
gerçektende inanılmaz bir hafızadır.*kendi doğum gününü bile unutan erkekler vardır,*ama 6 - 7 yaşında gittiği maçı unutan erkek yoktur.
çok da övünülesi bir durum değildir bu hafızalara sahip olmak.
(bkz: kova burcu erkeği)
hayret ettigim bir durumdur. soyle ki, hangi macın, hangi tarihte, kiminle, hangi teknik direktor ve hakem yonetiminde oldugunu aradan yıllar gecsede gayet net hatırlayabilmekteler. hatta cıkarılan kartları, o gol ofsayt mı degil mi gibi detayları, mac ile ilgili tum istatistikleri unutmamalarına karsın dogumgunlerini yıldonumlerini unutmaları cozemedigim bir hadisedir.
güncel Önemli Başlıklar