bugün

kendilerini vazgeçilmez zannetmek. düşüncelere, insanlığa, vicdana vs bakmak yerine sadece beden güzelliğini baz almak.
sevmek.
(bkz: ben hep yapıyorum bu hatayı)
sevildiğinden emin olmanın verdiği rahatlıkla kendini vazgeçilmez zannetmek.
sevgilisi varken başka kıza asılarak hemen sizi terk etmeleri kızları deli ediyor.
birlikteyken kıymet bilmez ayrılık bayrağını gördükleri anda kıymete binersiniz.
karakterinde öküzlük olduğunun farkına varamamasıdır. sonra aldatılmasının acısını yaşar, aldatanı haklı görmüyorum yalnış anlaşılma olmasın.
Hop diye cinsellik olaylarına girmeleri.
Vıcık vıcık kadının ayağında köpek gibi davranmaları(Erkek dediğin ağır başlı oturaklı olur az)
Kızın yanındayken başka hatunları kesmeleri.
diye devam ettirilebilir.
kızı haddinden fazla sıkmaktır. her şey gibi bu da geri teper. sonra çok sevdim suç oldu be abi diye ağlarsınız. yapmayın işte onu.
Sevgilisini aldatmamak.
kiza vazgecilmez oldugunu hissettirmek. vazgecilmez oldugunu anlayan kizin yapabilecekleri sadece hayalgucuyle sinirlidir. aman diyim.
onlar için değişmeye çalışmak, olmadığı biri gibi davranmak.
yeri geldimi şeytanla kenks olan kadınlara aşırı derecede bağlanabilmeleri. çok büyük bir hata çok.
hak etmediği kadar değer vermek.

niye dünya'nın en güzel kızısın diyoruz ki. değilsin işte anasını satayım. dünya'nın en güzel kızı olsan bana mı bakarsın geri zekalı?
ilgisiz davranmak.
dünyanın kızın etrafında döndüğünü zannetmesi, ona odaklanması, ondan başka kızın olduğuna inanmaması ve o kızı hayatının tam ortasına koymasıdır.
sadık olup, kendini dünyanın merkezi sanan bir kıza adamak, onunla hayaller kurmak ve terkedilmek.
10 YIL SONRASINI HAYAL ETMEK.
ön sevişmesiz direk ahıra dalar gibi girmek.*
sürekli affetmektir. kör oluyoruz. mantıklı düşünemiyoruz. ne zaman ilişki bitti sevgi bitti o gün ulan diyoruz. hadi bunları geçtim karşımızdakine öyle bir değer veriyoruz ki hiç gitmeyecek gibi. bunları hangi ruh haliyle yazdım bilmiyorum. yakınlarda sevdiğim biri de olmadı ama ev arkadaşım ağladı ve bende dayanamayıp ağladım. çok fazla sır verdim sözlük madara oluyoruz.
bir ilişkiye hazır olup olmadıklarına karar vermeden balıklama sevgili olaylarına girmeleri, daha sonra tarzım değilmişsin benzeri bahanelerle kızı sepetlemeleri. hataları saymakla bitmez ama, başlangıç için bu yeterli olur sanırım.
ilişkiye başlamaktır. imza: yalnız adam. (bkz: ben)
yaptığı hataların üzüntüsünden kaçmak için o bitmeden yenisine başlamak

Daha geniş bir süreç isterseniz:
ilişkiye başlamak.
başladıysa bitirmemek.
bitirmediyse yüz vermek.
yüz verdiyse ölçüyü kaçırmak.
ölçüyü kaçırdıysa bunu açıkça söylememek.
açıkça konuşmayınca kavgalardan da kaçmak.
kavgalardan bıkınca ayrılmak yerine yeni ilişkiye başlamak.
(bkz: kısır döngü)
sevdikleri kadını, cebindeki paradan daha çok önemsemeleri. para biterse, aşk zaten biter.
paran varsa yancıkta sikin oynar amcıkta.
götü yere yakın olandan korkmamak.
karşısındakinin hayatına doğrudan sahip olduklarını zannedip her türlü hakkı kendilerine mübah görmeleri.
güncel Önemli Başlıklar