bugün

ilişkilerde her şeyi bir an önce olsun bitsine getirmeleridir.
(bkz: bir kızın bekaretini almak)
ilişkiye girmiş olmak birinci hatalarıdır zaten.
çok fazla güvenmek.
aşırı kıskanmaktır. yok onu giyme yok bunu giyme.
ön sevişmesiz direk birleşmeye girmeleri. bu kadarda abazan olunmaz ki canım.
aldatmak, aptal yerine koymaktır.
tutamayacakları sözler vermeleridir. insan önce bi düşünür, yapamayacağın şeylerin sözünü verip, ah almaz.
yanlış anlaşılmak .... aldatma ,ilgisizlik fln hata olmaz isteyerek yapılan şeyler bunlar.. ama işte yanlış anlaşılmak en büyük hatadır.
vazgeçilmez olduklarını düşünmeleri.*
ilk başta kızı elde etmek için her türlü imtiyazı verip. sonra da "cemil sen çok değiştin önceden böyle değildin" sözlerine mahal vermek.
gurur ve önyargı.
üstteki 15 maddeye ek olarak ''özgürlüğünden bir gram feragat edememek.'' bahanesi olarak da ''ben erkeğim'' şeklinde gider koymak. (bkz: özrü kabahatinden büyük)
üste geçmek.
fazla yüz vermek.
kadını baş tacı yapmaktır. Şimdi dişi yazarlar en samimi duygularıyla düşünüp sorgulasınlar, her istediğini yapan bir sevgili? Gerçekten?
büyük taviz vermek.
"sensiz olamam , öldüm , bittim sen olmadan ben bir hiçim" dediğiniz anda tekmeyi yersiniz.
"sensiz de olur , senle de olur , ben olmazsam sen hep eksiksin , kimse sana verdiğim şeyleri veremez" mesajı vermelisiniz.
ilişkiye girmek için türk kızını tercih etmeleri en büyük hatalarıdır.
aşık olmaları.
küfür etmek ve şiddete başvurmak.
ilişkinin kendisi bir hatadır.
aldatmak, yalan söylemek, aldatmak, yalan söylemek, aldatmak, yalan söylemek...
mantığıyla hareket etmemesi.

sonrası malum.
Duygusal boşluğa yenilmek. yeterki olsunda biri, kim olduğu önemli değil diye düşünerek, bir ilişkiye başlamamak. Birde ancak uzun zamanda verilebilecek olan güven duygusunu henüz veremeden, 2 haftada kadının hayatında bir çok şeye karışmak ve müdahale etmek, farkında olmadan da yapılsa büyük hatadır. ilişkiyi çabuk yıpratır hatta tüketir kısa zamanda.
daha taptaze terkedilmiş biri olarak kesinlikle; çok sevmek ..