bugün

Benim erkek olmadığımı düşünmeme sebep olan önerme. Sonra kızlara sorunca rahatladım*. Kesinlikle yanlış bir önermedir. Küçük göğüs tercih sebebidir.
(bkz: oyhş)
abazalarda gorulen bir durumdur .
çok doğaldır en tahrik edici ve dikkat çekici bölgelerinden biri olmasıdır.
(bkz: uu beybi beybi)
şu konjonktürde saçma gelendir.

2. dünya savaşından sonra dünyanın kaos ortamı ve savaşlar, ölüm; erkeklere anne kucağındaki bebeklik günlerini bilinçaltında özletmiş ve büyük memeli hatta şişman kadınları çekici kılmıştır. lakin şu ortamda nedensel olarak pek anlamlı gelmiyor bana.

inek misiniz olm. düzgün bacakları olan, fiziği sağlam ve canlı dudaklara sahip güzel gözlü sağlam kalçalı kızlar dururken büyük meme takıntısı nedir? her büyük meme güzel değil olm. çoğu çok irite edici duruyor. normal olsun yani nedir bu takıntı, nedir bu süt sağma merakı anlamadım. köyü mü özlediniz, inekleri sağdığınız o çocukluğu mu özlediniz. çoğunuzun köy hayatından bihaber olduğunu da biliyorum. e o zaman?
dünya üzerinde zaten silikonun çıkmasının nedenlerinden biri de bu degilmidir.
erkek uzuvlarında konvoy yaratır.
(bkz: 4 köprü buraya olsun bence baboş)
atalarımız zamanında aşmış olayı.
(bkz: fazla mal göz çıkarmaz)
sütyensiz bir hiçler adamım. görüntü göz doldurucu olabilir ama kendi ağırlığını taşıyamayacak kadar beceriksizdirler.
başta o koca memelerin arasında uyumak, hatta ölürken son anını o memelerin arasında boğularak geçirmek istemek, evlendikten sonra ise o koca memeler yer çekiminin etkisiyle sarktığında hayalkırıklığına uğranılandır..
erkeklerin çok hoşuna gitse de, koca meme sorundur. rahatsızlıktır. dar giysi giyildiğinde orospu gibi hissetmektir.
Yapılan araştırmalar göğüs büyüklüğü ve doğurganlık arasında olumlu bir bağıntı olduğu yönündedir. Bu yüzden bilinçaltı da olsa tercih sebebidir.
işte küçük memeli kızlarda erkeklerin bu ilgisini bildiğinden ötürü pamuk, portakal, elma gibi materyalleri sütyeniyle göğüsünün ararsına koyarlar
ana tanrıça heykeli~http://www.toplumdusmani.net/resim/godeslep1.jpg~ nde de gördüğünüz gibi milattan önceki zamanlarda bile büyük göğüs bir doğurganlık sembolüdür. Büyük göğüsler erkeğin üreme içgüdüsüne pozitif etkide bulunur. Büyük göğüs sağlığın, doğurganlığın sembolü olmuştur her zaman. Amma gereksiz bilgi verdim. Hatun dediğin ele gelecek! böyle de bağlarım.
dolgun dudakları tercih edenleri de bulunur.
iğrenç ya gerçekten koca koca o ne hele birde koştumu bunların sahibi aman allah bi suratına bi göbeğine bi sağ bi sol koluna çarpar durur. ıyyhh ya.