bugün

102 ekran full hd lcd tv + ps3 + pes 2010 + bira + çerez diye örneklendirilebilecek* soru.

(bkz: oh be daha ne olsun ki)
yemek yemek başta olmak üzere :
seks
futbol
teknoloji
uyumak
içmek * * *
erkeklerin hoşlandığı şeylerdir. mesela kadınlar.

şimdi ben bu başlığa çok güldüm arkadaş.

aynı arkadaş, iki tane başlık açtı. kadınlar en çok neden etkilenir ve erkekler en çok neden etkilenir diye.

kadınların başlığında bir sürü entry olmasına rağmen erkeklerin neden etkilendiği hakkında kimse birşey yazmıyor.

bunun iki nedeni olabilir.

birincisi: erkeklerin neden etkilenip etkilenmediği kimsenin umrunda değil.
ikincisi: erkekler o kadar çok şeyden etkileniyor ki, hangi birini yazalım düşüncesi.

böyle de sosyolojik tespit yaparım işte...
gözlerinin içine bakabileceğim, kokusunu içine çekebileceğim, elini tutunca kalbimin kıpır kıpır olabileceği bir hanım kız diyeceğim ama aklıma memeler geliyor napiyim amk!
sex.
et ete değicek kaptan.
muzlu süttür.

sanmıyorum ki muzlu sütü sevmeyen erkek vardır. tüm genellemeler yanlış olmakla birlikte tüm erkekler muzlu sütü sever, ben sevmeyenini görmedim zira.

(bkz: muzlu süt)
(bkz: zira nedir)
Bayramda bana PS 4 alırsanız eğer hayatınızda duymadığınız hayır duaları ederim mesela.
erkekleri etkilemek kolaydır, öyle fazla bi şey beklemez. ama kızlar buyrun siz bakın

(bkz: kızların en çok hoşlandığı şey)

bu kızlara dünyayı versen, hani bunun uydusu der arkadaş. bize bi playstation 3 ver yeter arkadaş. daha ne olsun.
kendini ağırdan satan ve kendine güveni tam olan, ortama göre kendini bozmayan, kişiliği sağlam olan kızlar.
arkadaşlarla alkol eşliğinde muhabbet etmek.
masumiyet.
sevgiliye sımsıkı sarılıp tek vücut olmak.
kadın. * * *
Pes 2010'da destanlar yazan bir kız da eklenebilir istekler arasına.
kumandaya çok iyi yapışmış ve kenar kıvrımları kalkmayan bant. işte sana karşı boş değilim. ne de güzel tutuyorsun o pil kapağını öyle. canım benim. keşke herkes senin gibi olsa. biliyor musun sen herkesten farklısın. ya ne biliyim. hiç bi bant senin gibi değil. burası kasıyor msn'e geçelim mi? niye geç mesaj atıyosun? iyi.