bugün

tavuk götü saç modeli bol biryantin ile.
jöle sürmeleri. doğal bırakın. 3 numara kesin saçları. kirli sakal da bırakın. valla miiss.
vücut geliştirme çalışmalarının ardından facebook'a üstü çıplak, ayna karşısında fotoğraflarını eklemeleri bu listeye bir numaradan giriş yapabilir herhalde. hepiniz arnold'sınız kardeşim doğrudur, devam edin.
(bkz: küpe)
(bkz: kornet kafa)-jöle ile
(bkz: boxer lastiği gösterme)
altın, gümüş zincir takmaları. ha birde araba anahtarı, ıphone, zippo mukemmel üçlüsünü ellerınden ayırmadan tasımaları.
cebınız yok mu aga, koyun ıcıne.
saç tellerini teeek tek jöleyle havaya kaldırmaları. günümüz apaçileri.

(bkz: elektrik mi çarptı acaba)
genel kavram olarak saç sakal hakkında yorum yapılmaması gereken iğrençliklerdir, saç sakal kişiye özgüdür. herkese aynı tip yakışmaz. kimi 3 numara gider kimi 0. kimi ise omuzundan aşağı uzatır yakışır
erkeklerin hoş görünmek için yaptığı iğrençlikler ise, normal bir giyim tarzı altına yemyeşil bir krampon giymesidir, zincir, kolye takmalarıdır. ve tesbih sallamalarıdır.
Saçlarına jöle, sprey vs sürûp yumuşacık saçı, halı fırçası haline getirmeleridir.

Sanki kapıdan çıkarken ceketi giyip, önceden o hale getirdikleri, kalıba dökulmus demir gibi duran saç yumağını da başlarına geçirmişcesine bi görüntü sergiliyorlar.
bokun içi bok espriler yapmaları.

hayır ben erkeğim, duyunca ben bile utanıyorum.
senin o yaptığın espriye sıçayım...
selahattin in q7 si varmış derseniz elalem götüyle güler arkadaş. telefonu bozulmuş da, o yüzden takoz telefonla idare ediyormuş. yoksa ayfonbeşi var lan adamın.

kızlara yalaklık yapmayın be oğlum.

1) gerçekten değmez.
2) sıçtıkça sıvıyosun, çırpındıkça batıyorsun, kötü kokutuyorsun be olum.
-ya ceren geçen orçunlarda içip içip bi kusmuşum ama varya aha aha aha
-diyosun
-sorma şeker yaa geçendede bi ossurdu bizim hasan görmen lazım yaaaaaneee
-susar mısın
-susayamam yeni su içtim aha aha aha
sürekli dün gece arkadaşlarla çok içtik kafa 1 milyondu gibi söylemlerde bulunmaları.içmeyi bilmiyorsun bari gelip anlatma çok itici.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
marjinal bir giyinme tazı oluşturarak kendince farklı görünme çabalarında olması.
kıskandırmaya çabalamak, üstüne üstlük kıskanılmak için yalan söylemek gerçekten iğrenç.
jöle sürmeleri. inek yalamış gibi olan o saçları görünce içim parçalanıyor vallahi.
kendi aralarında "etin suyusunu sıkmaya gidiyorum, çocuğu işetmeye gidiyorum ehuheheho" diye konuşurken; kızların yanında "ya lavabooovv nerde acabağ" deyip 360 derecelik bir sprinter atmaları.
kaşlarını inceltmek.*
(bkz: deodorant üzerine parfüm sıkmak) yapmayın. bir erkek olarak söylüyorum. çok kötü oluyor gerçekten.
saçlarının sadece arkasını uzatmak. ense bırakmak.
(bkz: iki yüzlülük)
vücut geliştirmek, kaslı öküzler gibi duruyorlar, bunu asla anlayamamaları en iğrenci.
yalan söyleyerek kızların gönlünü feth etmeye çalışmalarıdır. bir erkek olarak hiç tasvip etmediğim bir durumdur, iğrençtir.
-espri yapmaya çalışmaları.
-diğer erkek arkadaşlarına laf sokarak kızın gözüne girme telaşı.
-yavşaklık

gibi birçok iğrençlik sayabiliriz.
(bkz: kız avı)