1. 116.
    Airlander 10.

erkeklerin hoşlandığı şeyler
    1 ... inheritance vice
  2. 115.
    Sadece erkeklerin hoşlandığı şeyler olarak filtrelendiğinde geriye çok fazla şey kalmamaktadır. Bu dünyada sadece erkeklerin yapabildiği çok az şey kaldı ama yinede bir zorlarsak;

- Babalıkla ilgili keyifli anlar
    - Berber koltuğuna oturup şöyle saç sakal komple traş, üstüne bir masaj
    - En nitelikli kıza sahip olma

Erkeklerin daha çok hoşlandığı şeyler,
    - Otomobiller.
    - içinde rekabetin yoğun olduğu şeyler, Futbol, bilgisayar oyunları ve bu ortamlarda kazanma hissi.
    - Teknolojinin en üst seviyesine sahip olmak ve kullanmak (eski çağlardaki silah kullanımı ile benzeşmektedir).
    -
    2 ... allinone
  3. 114.
    yavşak kızlar. erkekler onlara yavşayan kızlardan hoşlanır.
    ... derin futbol izleyen adam
  4. 113.
    Elektronik eşyaaaaağğğh. Sakinim. Bayılıyorum.
    ... skordan sorumlu devlet bakani
  5. 112.
    Bayramda bana PS 4 alırsanız eğer hayatınızda duymadığınız hayır duaları ederim mesela.
    8 -1 ... kale3112
  6. 111.
    Kızım olsaydı ona şunu derdim: Bak kızım her erkek aynı değildir ve senin o boş kafalı kaşar arkadaşların ne yaparsa yapsın, sana ne söylerse söylesin, her erkeğin temel tercih sebebi göt, meme ve/veya bacak değildir. Temel tercih sebebi bunlar olan erkeklere gelirsek, onlar için zaten tercih edilecek çok fazla kişi var. Neden özellikle seni tercih etsin ki? Bu yüzden sadece birine bağlanıp ondan hiç vazgeçmemeyi pek tercih etmezler, bu da onların fazla fedakarlık yapmayacağı anlamına gelir.
    6 -2 ... anambunelan
  7. 110.
    playstation*.
    ... laynestaley
  8. 110.
    Ürkek ve masum kadınlar. Çoğu alfa erkek öyle hatun sever. He bir de iri gözlü olacak.
    1 -3 ... plane of wings
  9. 106.
    Sallamayın işte her erkek meme meraklısıdır.
    2 ... anto
  10. 105.
    Saçları düz veya dalgalı, burnu ufak, beyaz tenli güzel bi kızın dizinde yatmak ve saçımda elini gezdirmesi.
    3 ... eski bir ruya